2726

دوستای عزیزم،

من کانادا زندگی میکنم و یه دختر کوچولوی ناز دارم. واسه تهیه لوازمش سعی کردم در سطح توانم بهترین ها رو براش بخرم. مخصوصا لوازم بهداشتی که خیلی مهمه...

با دوستان و آشناها که صحبت میکردم متوجه شدم که تهیه خیلی وسایل خیلی سخته به خاطر تحریم ها و....تازه آیا اصل باشه یا نه....

منم راستش تصمیم گرفتم تا جایی که وقت بهم اجازه بده، به مامان های مهربون کمک کنم اگه چیزی واسه نی نی لازم دارن که ایران نیست، براشون بگیرم و بفرستم. یا حتی واسه خودتون....

فقط نمیدونم که چقدر این ایده من طرفدار داره. اگه لطفا موافقین، کامنت بذارین. اگه دوستان زیادی بودن که تمایل داشتن من یه کانال تلگرام، یا اینستاگرام میزنم و عکس میذارم و اطلاعات روز اینجا رو باهاتون شر میکنم...

فقط پیشاپیش عذرخواهی میکنم اگه جوابتونو دیر میدم، به علت تفاوت زمانی و دختر کوچولوی شیطونم...😊

Where focus goes, energy flows

سلام عزیزم. البته اینجا خدا رو شکر همه چیز هست و فراوونه ولی خب ممکنه مورد خاصی پیش بیاد که بخواهیم از کمکتون استفاده کنیم. اگه توی اینستاگرام پیج زدید خوشحال میشم لینکشو به منم بدید

ﺍﮔﺮ ﺣﺴﻮﺩ ﻧﺒﻮﺩﻡ ،ﺑﺮﺍﻳﺖ ﺷﻌﺮی می ﮔﻔﺘﻢ،ﻛﻪ ﺗﻤﺎﻡِ ﺯﻧﺎﻥِ ﺩﻧﻴﺎ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺧﻮﺍﻧﺪﻧﺶ، ﻋﺎﺷﻘﺖ ﺷﻮﻧﺪ …

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2706