2703
2553

من همیشه تو زندگی توی دوراهی هستم نمیدونم کدوم راه درسته یا حرف کی درسته حرف کی غلطه مثلا تو ماهواره بر علیه روحانیون حرف میزنن و دلیل میارن که اینا حرفاشون درست نیست بعد شبکه های خودمون از اونا بد میگن و میگن که حرف اونا درست نیست مثلا تو برنامه تبلت مسیح علينژاد میگه که روحانیون گفتن دلیل سیل و زلزله و تمام بلایی طبیعی مربوط به اینه که اعتقادات آدما کم شده بعد میگه خب اصلا مازنا بد شما چرا اختلاس میکنید چرا همیشه به تار موی زنا و پاچه هاشون نگاه میکنید یا مثلا شبکه منو تو یه برنامه نشون میده به اسم ببین tv اونجا میگن یعنی هنوز ادمهایی هستن حرف این روحانیون رو باور کنن یکی دیگه میگه وقتی از رسانه ملی پخش میکنن پس مخاطب داره یا مثلا میگن نگاه کن دارن با احساس مردم بازی میکنن یعنی یه جوری میگن آدم به همه چیز شک میکنه از اون طرف شبکه های ما هم اونا رو بد میدونن حالابا این همه تفاوت آدم پیش کی بره سوالاتشو بپرسه اون دنیا چی باید جواب بدیم؟ یا مثلا اونوریا میگن نگاه کن همیشه مصیبت پخش میکنن مردم افسرده شدن اینوریا میگن عزاداری باید باشه یا مثلا بعضیا اعتراض میکنن به حکومت و میگن این اسلام نیست که شما میگین اسلام یه چیز دیگه است بعد دستگیر میشن یا حبس خانگی میشن 

خدایا فقط تو رو دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

گارفیلد جان خب بگو از کجا مثلا 4تا منبع نام ببر من یه بار تو اینترنت خوندم که انیشتین به وجود خدا اعتقاد نداشت آدمی که صبح تا شب تحقیق میکرد درمورد علم،  وجود خدا رو انکارکرد 

خدایا فقط تو رو دارم 
2714
گارفیلد جان خب بگو از کجا مثلا 4تا منبع نام ببر من یه بار تو اینترنت خوندم که انیشتین به وجود خدا اع ...

عزيزم سوالت خيلي گسترده اس،مثلا درباره سيل و زلزله ميتوني برم كتاباي زمين شناسي رو بخوني تو ضيح دادن علتش چيه ربطيم به گناه نداره،درباره سياست يه منبع هست درباره حجاب بكي ديگه،كلا خيلي مطالبو قاطي كردي تو هم

Shake it! shake it!

مثلا مامانم رفته بود حج میگفت راهنماها میگفتن برید جلوی قبرستان بقیع نمونین مامانم میگه چند نفر از عربستانیا میگفتن ایرانی کافر یعنی چون توسل میکنن به ایمه میگن کفرن یا میگن زنا روحیه حساس دارن نباید تو تشییع جنازه بیان ولی تو ایران اگه نری عیب میدونن منظورم اينه وقتی تو اجتماع میرم . حرف دیگران رو میشنوم نمیدونم حرف کی درسته مخصوصا درمورد مسائل مذهبی بعد یه عده با اعتماد به نفس بالا انگار حرفش درسته حرف دیگری رو انکار میکنه و برعکس من هيچوقت درمورد همه چیز مخصوصا مسایل مذهبی اطمینان کامل ندارم 

خدایا فقط تو رو دارم 
2706