2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببخشید شرمنده  اگه با دلشکستن دعا قبول بود مادرای آفریقایی که بچشون جلوشون میمیره دلشکسته ترن ...

خوبه این مادرای افریقایی و بچه هاشون هستن وگرنه بعضیا مثال نداشتن بزنن..والا

تا یکی میگه از خدا حاجت بخاین میگن مگه گرسنگان افریقایی دعا نمیکنن

یا یکی میگه بچه روزیش و باخودش میاره فوری میگن پس بچه های افریقایی چی چرا اونا روزی ندارن

ینی چشماش چه رنگی بود💔
الانم تحریک شدم تاپیک بزنم همه بدی هاشو بگم ...بدی های خودمم بگم بدی های همه رو بگم 👹👹👹👹

😄😄😄نه بابا ولش کن. همچین تاپیکی فقط حالتو بد میکنه. 

تکیه بر کعبه بزن سر بده آوای ظهور

وقتی دل بشکنه نیاز به نفرین نیست حتی نیاز به زبون آوددنم نیست خدا خودش حق مظلدم و از ظالم میگیره اونم هرطور که به صلاحه.من خودم خیلی تجربه کردم که دلم بد شکست اما سپردم به خدا دمش گرم جواب دلمو داد.ان شاالله بچه جاریش سالم و به وقتش بیادتوبغلش بعد این همه انتظار

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️
خوبه این مادرای افریقایی و بچه هاشون هستن وگرنه بعضیا مثال نداشتن بزنن..والا تا یکی میگه از خدا حاج ...

این افریقایی هارو دیگه امشب شنیدم. این بندگان خدا را استسمار میکنن و حقشون یه عده ظالم استعمار گر پست میخورن، به گردن روزی رسون نبودن خداست؟ پس حتما الان شرایط بچه های یمن هم تقصیر خداست.

این افریقایی هارو دیگه امشب شنیدم. این بندگان خدا را استسمار میکنن و حقشون یه عده ظالم استعمار گر پس ...

ولی من بارها شنیدم تو همین سایت..اینارو میگن که طرف از گفته ی خودش پشیمون بشه که خدا هست و روزی رسونه

ینی چشماش چه رنگی بود💔
ولی من بارها شنیدم تو همین سایت..اینارو میگن که طرف از گفته ی خودش پشیمون بشه که خدا هست و روزی رسون ...

یعنی چی ؟!!!اینقدر همه جای دنیا را ظلم گرفته . همه جا جنگ، همه جا فساد، همه جا کودک کشی.... دنیا را بشر به لجن کشیده تقصیر خداست؟ خدایی که نه مهربونه، بلکه خود مهربونیه ، دیگه داریم گناهانمون را هم به پای خدا مینویسیم!!😟😟😟خیلی این روزا حالم بد میشه تی وی را روشن میکنم بچه های یمن ،الانم زلزله و .... تو نت که دیگه نگو.... دلم سخت گرفته این روزا، یه روزهایی بود که فکر میکردیم اگه امام زمان بیاد خوبه، ولی این روزا همه اش فکر میکنم دیگه مگه بدون امام زمان هم میشه ادامه داد؟😔😔😔😔

امروز همه اش ورد زبونم بود: تکیه بر کعبه بزن سر بده آوای ظهور