2733
2734
عنوان

بچه داری فضول و حرف مردم

| مشاهده متن کامل بحث + 2555 بازدید | 178 پست
بچه ی شیرین که فقط بشینه حرف بزنه کمه. بعدم احساس ادم ها به هم فرق میکنه.شماقطعا از اول زنعموتو دوس ...

نه بخدا من به خودش کاری ندارم بچه هاشو هیچکس دوست نداره چون تو خونه زیاد دعوا میکنن بچه هاشونم عصبی ان یا تفریحات ندارن همه وسایل بقیه رو خراب میکنن

مــن اگـر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب 💖مــســـتـحق بودم و اینها به زکاتــــم دادنـد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب اون مجرده فعلا وقتشو داره

سنش بالاست و شاغله، از مادر بچه ها بزرگتره حوصله و فکرشو داره منم مجردم ولی نصف اون حوصله ندارم سنم هم کمتره

مــن اگـر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب 💖مــســـتـحق بودم و اینها به زکاتــــم دادنـد
2731
چون تربیتشون دست مادر نبوده.مادر خیلی مهمه تو تربیت.

پس دست کی بوده؟! 😐 مادرش باید فکر میکرد این بچه ها چه دنیایی قراره داشته باشن 

سنش بالاست و شاغله، از مادر بچه ها بزرگتره حوصله و فکرشو داره منم مجردم ولی نصف اون حوصله ندارم سنم ...

بخدا سن بالاها بیشتر حوصله دارن مادرم یا مادر شوهرم اند با حوصله با دخترم رفتار میکنن ولی من اصلا اعصاب ندارم

2738
😂😂😂 آخه زن عموم تنبل و شلخته ست بچه شو تربیت نمیکنه دائم توقع داره که کمکش کنن حتی واسه حموم بچه ...

ناراحت نشید ها ولی یه ادم مجرد دغدغه ی فکریش نسبت به ادم متاهل خیلی ناچیزه.من خانه دار یا شاغل متاهل که کل بار یه خونه رو دوشمه،نظافت خونه کارای بچه ها همه ی اینها کنار خودم فقط و فقط یه وقت ازاد میخوام برای شوهرم،ایناهمه دغدغه ی فکری میاره.من به عنوان مادر نمیتونم همه ی وقتم رو توی پارک و روانشناس بگذرونم چون من خونه ایی هم دستمه که باید کنترلش کنم.ادم مجرد فکرش ازاده.بله منم دختر خاله ایی دارم که خییلی قشنگ بچه ها کبوتر جلدش میشن ولی من بچه ی خودم رو بگیرم و کنترل کنم هنر کردم چون ذهنم درگیره.

برنامه ریزی هم مهمه ولی همه یه روزه به برنامه ریزی برای زندگیشون نمیرسن.من خودم دانشجو بودم باردارشدم درس خوندم خونهداری و همسرداری همه ی اینها کنار هم،بعد بچه داری خم بکنم .خب قطعا من برای تفریح میرم مهمونی ولی وقتی دختر خالم تنها دغدغه اش ممکنه سرکارش یا دانشگاهش باشه اصلا قابل قیاس نییتیم باهم.من تا دوسال اول بچه داریم میمردم اگر نمیخوابیدم.خسته بودم خلقم تنگ میشد خوابم میومد بچم نمیخوابید.کم کم به بی خوابی عادت  کردم.الان برام مهم نیست کی بخوابم کی بیداربشم.خبخاله ی شما سروقت بی دغدغه میخوابه تموم ولی زنعموت تازه باید به شوهرشم برسه.تفاوت ها اینجا اشکار میشه.زنعموت بی خیال نیست.فقط وقتی میاد خونه ی پدرسوهرش دوست داره یکم برای چندساعت هم که شده به دغدغه هاش فکر نکنه

الان زنعموی بیچاره ی شماهم همینطوره.

البته من شلختگی رو قبول ندارم.منظورم دغدغه ی فکری و مسئولیت هاییه که به دوش زنه

بخدا سن بالاها بیشتر حوصله دارن مادرم یا مادر شوهرم اند با حوصله با دخترم رفتار میکنن ولی من اصلا اع ...

عزیزم از نوجوونی همین طور بود اینا توجیهه

منم بخوام بچه دار شم باید خودمو ارتقا بدم مادر خوبی باشم به امید تحمل بقیه نباشم من مسئول زندگی بچم هستم

ناراحت نشید ها ولی یه ادم مجرد دغدغه ی فکریش نسبت به ادم متاهل خیلی ناچیزه.من خانه دار یا شاغل متاهل ...

خب بچه دار نشه مگه زمانی که توانایی شو در خودش میبینه

الان بچه ای که کج رشد کرده و هیچکی دوسش نداره و مادر بی حوصله اسمش بچه داریه؟!

مگه نمیگی پیش مادرش میزاره میره سرکار

نه پیش مادرشوهرش میذاره! خونواده خودش کاری ندارن اصلا

حتی روزای تعطیل هم میذاره اونجا که بخوابه 

دختر منم خیلی لوس و لجباز شده بیرون میریم همش خرابکاری و ریخت و پاش مثلا بازار میریم خودش, هر جهتی بخواد میرا نمیزاره دستشو بگیرم عصبی میشه منو میزنه گاز و نیشگون میگیره نمیزاره بقل بگیرمش مدام جیل و گ یه و خودشو هرجور شده از بقلم میندازه پایین ی وقتایی ک میره سمت خیابون میدوئم دنبالش ک بقلش کنم خودشو پخش زمین میکنه و تا یکساعت جیییییغ خیلی بد, شده یک سالو نیمشه نمیدونم چکار کنم داغونم 

تو همان هوای دل انگیز صبحی که به خاطرش پنجره را باز گذاشته ام😚
2706