2703
2553
عنوان

بچه داری فضول و حرف مردم

| مشاهده متن کامل بحث + 2544 بازدید | 178 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تا زمانیکه بتونی 100 درصد بچه تو کنترل کنی و به خودت و بقیه خوش بگذره

شاید هفده هجده سالگی بتونی بچه رو مجاب کنی بشین نه حرف بزن نا کاری بکن که اونم تو اون سن هیهاتیه برا خودش.صد در صد امکان مذیر نیست.خب همه پاشن بازی کنن این نگاه کنه یا هی به بچه های دیگه تذکر بده که نکنید زشته عیبه وایی این چه کاریه.خب اون بچه  فقط طوطی وار حرفای شمارو تکردر میکنه فقط همین.بعد چشم شمارو که دور دید یه کار دیگه میکنه.میگم که من بجه اطرافم زیاده همه مدلی دیدم.

حرفای شمارو منم قبول دارم میگم بچه ای که متوجه نمیشه چیکار کنیم چه راهکاری داری

عزیزم روانشناس کودک هزار راهکار مهیج داره

من یه خاله دارم بدترین بچه ها رو چنان مسخ میکنه که میشینن دورش با عشق بی صدا بازی میکنن ینی زبون بچه ها رو خوب میفهمه و هدایت شون میکنه چون شغلش اینه برای مادر این مهارت ها ضروریه اگه مادر نتونه و فرصت نکنه باید پرستار این خلا رو پر کنه وگرنه یه جایی بالاخره مادر و بچه خسته میشن چون همو درک نمیکنن

مــن اگـر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب 💖مــســـتـحق بودم و اینها به زکاتــــم دادنـد
2456
بعدشم بخاطر راحتی بقیه نمیشه بچه رو همش جلو جمع ضایع کرد دوست ندارم تو جمع بچمو خورد کنم چون از این ...

شما فقط میگی من و بچم 😐

دیگران میگن فرد مزاحم به رو نمیگن اما تذکر به بچه معنیش همینه و یه اخطاره 

مــن اگـر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب 💖مــســـتـحق بودم و اینها به زکاتــــم دادنـد
بعدشم بخاطر راحتی بقیه نمیشه بچه رو همش جلو جمع ضایع کرد دوست ندارم تو جمع بچمو خورد کنم چون از این ...

این حرف دل منه.

من اوایل اینطور بودم الان بنظرم همه سو استفاده میکنن

شما فقط میگی من و بچم 😐 دیگران میگن فرد مزاحم به رو نمیگن اما تذکر به بچه معنیش همینه و یه اخطاره& ...

من خودم اصلا نمی زارم کار به تذکر بچه بکشه خودم هواسم همیشه هست اگرم ببینم کسی ناراحته نمیرم خونشون

2714
بنظرم شما خالتو دوست داری ولی زنعموتو نه😀

😂😂😂

آخه زن عموم تنبل و شلخته ست بچه شو تربیت نمیکنه دائم توقع داره که کمکش کنن حتی واسه حموم بچه! انگار ما گفتیم بچه بیار

خالم مجرده و چنان سیاست زندگی داره که بیا و ببین 

تازه زن عموم اخلاقش تند نیست ولی خالم عصبی میشه زود، اما سیاستش همیشه شرایطو به نفعش میکنه

کی وقت کنیم این همه کار انجام بدیم😅

خب انجام ندید ذهن و جسم اون بچه چطور رشد کنه هفته ای چند بار حداقل لازمه

مثلا چیکار میکنه  خالت

بچه ها رو تشویق میکنه با خنده و بوسیدن و ملایمت و شوخی میگه فلان کارو کن شکلک درمیاره با این کارا کلی کار میکشه از بچه ها تازه با ذوق واسش انجام میدن، بازی گروهی درست میکنه محیطو شبیه سازی میکنه با کمترین امکانات کلی سرگرمی درست میکنه 

2706