2726
عنوان

زندگي من اين روزا 😔

503 بازدید | 22 پست

من و شوهرم مشكل داريم طوري كه خيلي قهر و اشتي ميكنيم عقد هم هستيم

من بهش شك كردم يعني رفتار هاي مشكوكي داشت بهش گفتم گوشيتو باز كن گفت خودت كه رمزشو داري منم رفتم باز كردم تا رفتم تو تل گرام اومد ازم گرفت گوشيشو قفل كرد گفت ميخواي چيكار كني فازت چيه 

منم اومدم از اتاق بيرون بهش گفتم فقط واسه خودم متاسفم و أمدم خونه چند دقيقه بعد زنگ زد گفت كجايي گفتم خونه گفت چرا پيام ندادي گفتم شار ژ نداشتم گفت

اونم گفت كه لج كردي كاري نداري منم تل و قطع كردم

ديگه هم نه اون خبري گرفت نه من 

خدايا شكرت 🙏🏻

عزیزم به نظرم چیز خاصی نداره چون اولش خودش لهت گفته رمزشو داری خودت باز کن ولی فکر کرده بهش اعتماد داری و ابنکارو نمیکنی .بعد که دیده رفتی چک کنی تلگرامو بهش برخورده و اینجور رفتار کرده .خیلی برای بعضی از اقایون سخته حس کنن بهشون بی اعتمادی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهرم قبل اين سري دعوا رمز و داده بود 

بعدم كه اشتي كرديم در حد ١ ساعت ٢ ساعت همو ميديدم كه گوشيشو يا ميبرد تو دستشويي يا دم در دستشويي از ماشين كه پياده ميشد جفت گوشي هاشو بر ميداشت 

من خوب ميفهمم رفتاراش مشكوكه 

حالا اينكه دست پيش گرفته به نظرتون حق داره

خدايا شكرت 🙏🏻
شوهرم قبل اين سري دعوا رمز و داده بود  بعدم كه اشتي كرديم در حد ١ ساعت ٢ ساعت همو ميديدم كه گو ...

نه حق نداره ولی شما اینیار کوتاه بیا بعد از این زیر نظرش بکیر به نظر من یه کم مشکوکه.اگه الان عکس العملی نشون بدی شوهرت پنهون کاری میکنه پس خودتو بی خیال بگیر و نامحسوس زیر نطرش داشته باش تا عقدی واسه هیچ چیز دیر نیس

مادر که باشی تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ، ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😍😍😍
2706