2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

امدیم خونشون دوروزه بجای اینکه بشینه با نوه ش بازی کنه هی به منو شوهرم میگه چرا بهش یاد ندادین بگه چشمش کو 😕 من دوماهه باردارم پسر اولم 20ماهشه میگه باید قشنگ حرف بزنه چرا نمیزنه اخه به تو چه ما بلدیم تربیت کنیم چرا منو حرص میدی با این حالم هی هم تکرار میکنه چون میدونه من عصبانی میشم 

2738
چطور نذارم. بدترین جاست. روی رونم.انقدرم بزرگ و وحشتناکه هیچ جوره نمیشه پنهونش کرد.

حداقل بگو خودم افتادم یا خورد به یه حایی..عزیزم به خاطر خودت میگم 

دلم میسوزه با این سن کم باید حرص مادرشوهرم بخورم با این سنو سالش میخااد منو عصبانی کنه چرا انقد تو م ...

عزیزم حرفای مادرشوهرا هیچ وقت تمومی نداره هرچقدرم خوب باشیم بازم یه نیشی باید بزنن..اون نقطه ضعف تورو فهمیده براهمین اصلا حرص نخور برا خودت و بچه ت ضرر داره..

یه راهی بهت میگم عالیه برا کلیه درد مخصوصا کلیه سنگ ساز. یک هندونه رو با پوست قاچ کن بذار توی قابلمه ...

آره اینو خیلی شنیدم ولی من خیلی بد دارو ام تصورش میکنم یه جوری میشم

حداقل بگو خودم افتادم یا خورد به یه حایی..عزیزم به خاطر خودت میگم 

اصلا اگه بفهمه جدا از مشکلی میگی سواستفاده میکنه میدونم با بابام دعواشونم میشه.میدونم دیگه نمیذاره بیام پیش مامانم.

خیلی نگرانم.

تایپک زدم راهنمایی واسه رفع کبودی زودتر بچه ها یه کمکی کردن.الان بیدار شدم.

باید برم دست به کار بشم.

ایشالا اصلا جاش نمونه.

اصلا اگه بفهمه جدا از مشکلی میگی سواستفاده میکنه میدونم با بابام دعواشونم میشه.میدونم دیگه نمیذاره ب ...

عزیزم غصه نخور..جگرسفید ببند یاهم کاش همون اول زردچوبه میزدی 

2706