2726
عنوان

تلخ ترین روز زندگی من

1717 بازدید | 38 پست

دیروز ساعت ۸صبح رفتم بیمارستان عجیب میترسیدم

واقعا روز سخت ودردناک بود ک خودش یه داستان وحشتناکه ک هنوز حالمو بد میکنه

جنین گفته بودن ۵سانته اما از کف دست هم بود ک ب سنی ک خودم حساب میکنم درست درمیاد نه ب حساب سونو ک کوچکتر میزد و میگفت قدش کوتاه و پنج سانته و بنظر خیلی سالم بود میترسم اشتباه کرده باشن...و جنسیتش هم بااون چیزی ک سونو تشخیص داده بود فرق میکرد خیلی عذاب وجدان دارم ک نکنه بچم سالم بوده باشه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای جانم الهی...خیلی سخته...چندهفتت بود عزیزم؟چرا سقط داشتی؟یعنی گفتن مشکلش چیه جنین؟دختربودیا پسر؟

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2728

عزیزم منم سه ماه و نیمه سقط کردم پسر بود. تا 6ماه مثل روانیا بودم واقعا سخته اما ذهن خودت رو دیگه با این فکرا درگیر نکن. چون از پا درت میاره. تحت نظر پزشک باش و ازمایش کامل انجام بده. حکمت خدا رو هم بعد ها متوجه میشی

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
عزیزم منم سه ماه و نیمه سقط کردم پسر بود. تا 6ماه مثل روانیا بودم واقعا سخته اما ذهن خودت رو دیگه با ...

منم پسر بود جنین دفع شد اما جفت نه و با کلی دارو و قرص هم دفع نشد مجبور شدن با یه پنس دراز بکشن بیرون وقتی کنده میشد انگار گوشت از تنم جدا میکردن خیلی دردناک بود میگن مال عفونت یا چسبندگیه از این هم میترسم...مشکل جدید😭

چرا کورتاژ  کردی

دکتر گفت کورتاژ نکن و ارزش این رو نداره رحمت رو آسیب بزنی...اما دردام خیلی بود من همیشه از زایمان طبیعی میترسیدم و فقط سزارین رو انتخاب کرده بودم ک ب بدترین شکل این روش هم تجربه کردم....زایمان طبیعی حداقل امیدی برای تحمل اونهمه درد رو داری ک بچت رو بغل میکنی اما من چی😭😭

منم پسر بود جنین دفع شد اما جفت نه و با کلی دارو و قرص هم دفع نشد مجبور شدن با یه پنس دراز بکشن بیرو ...

اونم درمان میشه نگران نباش. سعی کن خودت رو تقویت کنی عزیزم و به فکر مداوا باشی تا ان شاالله خدا خودش یه نی نی خوشکل بهت بده

پسر بود داستانم توی دو تاپیک قبلم هست گلم

چه جوری تاپیک های قبلی رو ببینیم؟

هرگز باطن زندگی خود را با ظاهر زندگی دیگری مقایسه نکن، به دیگران حسادت نکن و از زندگی خود راضی باش و این برای تو بهتر است اگر بدانی.
دکتر گفت کورتاژ نکن و ارزش این رو نداره رحمت رو آسیب بزنی...اما دردام خیلی بود من همیشه از زایمان طب ...

دکترت رو عوض کن. منم کورتاژ کردم اما اون همه آمپول فشاری که قبلش زدم الان باعث این مشکلاتام شده. اگر میدونستم کورتاژ انقدر راحته هیچ وقت دارو مصرف نمیکردم

دکترت رو عوض کن. منم کورتاژ کردم اما اون همه آمپول فشاری که قبلش زدم الان باعث این مشکلاتام شده. اگر ...

من کورتاژ نشدم بدون بی حسی با پنس دراوردن خیلی دردناک بود باید یه هفته دیگه برم سونو...اگه جفت با جنین دفع میشد باز سقط راحتی میشد اما ساعت ۶صبح اونجوریم کردن الان دردی ندارم و درد همون موقع بود و اون معاینه های دردناک من با وجود جفت خونریزی نداشتم فک میکردن دفع شده در صورتی ک همش بود

2706