2737
2734
عنوان

دیگه بیخیالش میشم.خسته شدم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 9369 بازدید | 117 پست
دعام کن😢

چشم عزیزم حتما انشاالله خدا خودش کمکت میکنه.مگه میشه بندشو فراموش کنه .هیچوقت تنهات نمیزاره مام قسمتمون اینه چند سال انتظار بکشیم . قربون امام رضا برم اونکه امام بود چند سال انتظار کشید تا خدا امام جوادو بهش داد.انشاالله امام رضا دستتو میگیره بخدا پارسال تو این روزا انقدر گریه کردم فقط میگفتم بیام حرمت دعا کنم حتما بهم بچه میدی همش به شوهرم میگفتم من میدونم بریم امام رضا ازش خواهش کنیم برامون دعا میکنه بخاطر جوادش وقتی هفته پیش رفتم زیارت فهمیدم از راه دور هم بخوای میده اصلا فکرشم نمیکردم بچه بهم بده بعد برم زیارتش. انشاالله توم بحق این شبا بانی نی تودلت بری برا تشکر ازامام رضا 

خدایااااااااا شکرت که بهم امیرحسین دادی       

معمولا استرس و پا فشاری زیاد نتیجه عکس میده درست وقتی ک بیخیال باشی وبتی ک دلت نخواد میببنی بچه دار شدی بارها دیدیم زنهایی رو ک سالها بچه دار نشدن وقتی نا امید شدن و یه بچه به فرزندی گرفتن همون موقع باردار شدن یکی از اشناها بعدش ۳ بار بچه اورد بعد از اینک دیگه کلا بیخیال شده بود.... به نظرم شما اول باید به روحیه ات توجه کنی ریلکس باشی... مطمئن باش بچه دار میشی الان دیگه همه رو درمان میکنن... در ضمن یه دکتر خوب پیدا کن تووشهر ما یه دکتری هست ک چند نفر از اشناهامون رو معرفی کردیم همشون باردار شدن بعد چندین سال انتظار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدانكنه عزيزم كاش اين روزا تمومشه ارزوم مرگمه همش حس ميكنم بدون بچه ناقصم هيچكس جز كسايي كه دردمونو ...

خداخودش کمکت میکنه . ازامام رضا بخوا دست رد به سینت نمیزنه 

خدایااااااااا شکرت که بهم امیرحسین دادی       
2728

عزیزم من سال پیش ی سقط داشتم رفته بودم بیمارستان کنارم ی خانمی بود ک دوماه دیگه بچش بدنیا میومد.

میگف ۹ ساله ک بچه میخاستم و هر دکتری چ تو شهر خودمون چ تهران و... رفتیم نشد ک نشد تا این که با این ماما اشناشدم خلاصه... رفتم و سردوماه باردار شدم.

اگه تو زنجانی بهت شماره شو بدم برو

اللته من خودم ن خانمو دیدم ن میشناسمش

فقط ازین خانم شنیدم عزیزم.

انشالله ب حق فاطمه زهرا خدا فرزند سالم و صالحی به همه اونایی ک آرزشو دارن، قسمت کنه

خدایا به خاطر همه چییی ازت ممنونم(هرآنچه دادی و ندادی)
عزیزم اینی ک من میشناسم تو شهر قدس کرجه,ی دکتر سنتی هم هست میگن پزشکای زنان و زایمانی ک بچه دار نمیش ...

سلام الی جان...

من دقیقا ۴ شنبه دکترم گفت دیگه پیشم نیا و برو ای یو ای....خیلی ناامید شدم....الان که شما گفتی تو شهر قدس یکی هست که میشه بعد از خدا بهش امید داشت؛دارم دیوونه میشم آخه منم ساکن شهر قدسم...

بخدا فکر میکنم خدا واسم معجزه خواسته که این تاپیکو دیدم

تو رو خدا شماره یا آدرس اون دکتر رو واسم بفرست...

خواهش میکنم پیاممو جواب بده...

منتظر پیامتم 

در دوره ای که ازآن اوباش است؛بهتر است اعتماد و اندیشه تان را پنهان کنید.
عزیزم اینی ک من میشناسم تو شهر قدس کرجه,ی دکتر سنتی هم هست میگن پزشکای زنان و زایمانی ک بچه دار نمیش ...

الی جان واست درخواست دوستی فرستادم لطفا قبول کن

2738
سلام الی جان... من دقیقا ۴ شنبه دکترم گفت دیگه پیشم نیا و برو ای یو ای....خیلی ناامید شدم....الان ک ...

سلام عزیزم,فک کنم شما حتما میشناسیش,چون من از تهران میام پیشش,دکتر معصومه مهدوی مقدم ,دو سه تا از دوستام با مشکلات متفاوت بچه دار شدن خدارو شکر.

سلام عزیزم,فک کنم شما حتما میشناسیش,چون من از تهران میام پیشش,دکتر معصومه مهدوی مقدم ,دو سه تا از دو ...

الی جان نمیشناسمش ...

ادرس یا تلفن مطبشو داری؟؟؟

الی جان نمیشناسمش ... ادرس یا تلفن مطبشو داری؟؟؟

اره عزیزم. آدرسشو بهت میگم,مطبشو دیدی تو ذوقت نخوره خودش متخصص زنان و زایمان از اتریشه مطبش تو فرمانیه تهرانه ولی کم تو مطب تهرانه ,عقیدش اینه تو جای ضعیف ب مردم ضعیف خدمت بده برا همین تابلوش دکتر عمومی زده تا ویزیت ١۵تومن بگیره اینارو گفتم ی وقت دلسر نشی,تو خیابون بهاران شهر قدسه,ما ک از اتوبان تهران شهریار میایم بعد دانشگاه آزاد بریدگی رو دور میزنیم میریم سمت میدون امام حسین بعد میدون شورا بعد فک کنم سمت راست خیابون مرزبانان و خیابون بهاران ی تابلو کوچیک هست معصومه مهدوی مقدم,تو آدرس کارت نوشته سرخه حصار,خیابون بهاررو ب روی ساختمان قدیمی مخابرات

الی جان نمیشناسمش ... ادرس یا تلفن مطبشو داری؟؟؟

تلفن ٠٢١۴۶٨۶۵٣۵٢ ب جز روزای تعطیل از ٩صبح تا ٢بعدازظهر هست فقط,وقتت گرفته میشه ولی کامل ب حرفات گوش میده تقریبا نیم ساعت ،۴٠دیقه برا بیماراش وقت میذاره,خیلی ام شلوغه منشیشم بداخلاقه رفتی ب منشی یا خود دکتر بگو میخوام تنها با شما مشکلمو در میون بذارم,انشاالله ک خیر باشه برات,چون واقعا نیت خیری داره

تلفن ٠٢١۴۶٨۶۵٣۵٢ ب جز روزای تعطیل از ٩صبح تا ٢بعدازظهر هست فقط,وقتت گرفته میشه ولی کامل ب حرفات گوش ...

خیلی خیلی ازت ممنونم

امیدوارم هرگز گرهی تو کارت نیفته و اموراتت به کامت باشه....

استارتر گرامی و خانمای عزیز حرفای دلتون چهارسال تمام حرفای منم بود.چه غصه ها و چه اشکها!

ولی واااااقعا بیخیالی و دوری از استرس جواب میده.

دعا میکنم سال دیگه مثل الان من از زور سنگینی نتونین پهلو به پهلو بشید و تا میرید بیرون نینیتون انچنان لگدی به شکمتون بزنه که دستشووییتون بگیره و برگردید خونه.الهی آمین😅😅

منم خیلی ناامید بودم.جوری که تا هفته هفتم حتی بیبی چک نزدم.و علایم بارداریمو باور نکردم.

خدا خیلی بزرگه.

2706