2703
2553
عنوان

دیگه بیخیالش میشم.خسته شدم😭😭

9307 بازدید | 117 پست

از فکر بچه.ازخود بچه.از آرزوی بچه

دیگه میخام بیخیال شم.دیگه حالم بهم میخوره😭

دیگه خسته شدم ازروزشما پریودی و تخمکگذاری

از کلی علائم کوفتی و دلخوشی

از رابطه های بدون لذت و سروقت مقرر

ازاین چهارسال انتظار

ازهرچی دوا و دکتر و راه و روش کوفتی درمانه

😭😭

خسته ام خدا.دلم گرفته.😭

دیگه حالم بهم میخوره از گالری ای که همش پرشده از عکسای جورواجور نوه ها.از قربون صدقه های وقت و بی وقت خودم.از ذوق کردنشون.

خسته شدم از اصرار به از دست ندادن شبهایی که به آرزوی به ثمر رسیدن اون تخمک لعنتی گردن جلوی شوهرم خم میکنم.

از این جمله ی هرساله شوهرم که "نمیشه.نمیشه نمیشه"😭

خدا دلت نمیسوزه واسم وقتی خواهرم با کلی ذوق صدای بچشو میفرسته واسه خاله اش که ذوقشو بکنه و من اینور گوشی با هر قان و قونش اشک میریزم.

😭😭

بدم میاد از اون لحظه هایی که خودم تو دلم عقده بچه است و به بقیه دلداری میدم.

از اینهمه دلهره.سردرگمی.امیدهای وقت و بی وقت.دکترهای حریص و منشی های وحشی و عصبی.داروهای گرون و پرهیزهای کوفتی غذایی.تجسم لحظه به لحظه بزرگ شدن بچه.نشستنش سر سفره.شیرین زبونیش.خسته شدم.خسته.دیگه حالم بهم میخوره از هرچی بچه و ارزوی بچه است.

از خوابهای بی سر و ته دیگران که میخان به بارداری من تعبیرش کنن

از نگاه ترحم و چشم پراشک اطرافیان

از سوال بی سر وتهشون که کی؟چرا؟چطور؟

از اینمهمه سال پنهونکاری

از ترس اینکه بگی"خدا چرا از بین این همه فامیل من؟؟" و کفر گفته باشی.

از شنیدن خبر بارداری بقیه

از اینکه ببینی زنای اطرافت با صداا عیب و ایراد زنونگی راحت باردار میشن و اونوقت تو بدون هیچی نشی نشی نشی نشیییییی😭😭😭😭

خدایا بغضمو تو گلوم خفه کردم.خدا صدای خرد شدن دلمو فقط تودیدی.اشکامو پیش تو ریختم.

اما امشب دلم گرفته.خیلی گرفته😭😭

همیشه مثبت فکر کردم همیشه.اما امشب حالم گرفته است.خیلی خدا خیلی😭😭

اره عزیزم بیخیال شو شاید زودتر جواب گرفتی

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزيزم نا اميدي كفر ولي بيخيال باش مدتي يه سفر برو با شوهرت و همه چيو بسپار دست خودش

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
2714

بیخیالش شو برو سمت ورزش ..روحیتو نباز بهش فکر نکن زندگی رو ب کام خودت و شوهرت تلخ نکن وقتش نرسیده هنوز گلم  

حال ما حال اسیریست ک هنگام فرار یادش افتاد کسی منتظرش نیست نرفت
2706