2726

من حدود دو هفته ای هست ازمایش دادم فهمیدم باردارم

هنوز ازمایش و سونو نداشتم

۲۶ شهریور اخرین پریودم بود

الان داشتم ظرف میشستم دیدم خونریزی کردم

توروجون هرکی دوس دارین بگین چرا خونریزی کردم

یعنی چی نشونشه چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چقدره ؟ شايد لانه گزيني باشه

ای مالک ! بدان اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم میکنند، ولی مهربان باش. اگرشریف و درستکار باشی فریبت میدهند ، ولی شریف و درستکار باش . نیکیهای امروزت را فراموش میکنند، ولی نیکوکار باش . بهترینهای خودت را به دیگران ببخش ، حتی اگر اندک باشد . در انتها خواهی دید آنچه می ماند میان تو و خدای توست، نه میان تو و مردم

حتما خیلی فعالیت داشتی اگه میتونی برو زایشگاه واست سنو اورژانسی بنویسه

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

ببين اگر در حد لك باشه ميتونه بخاطر لانه گزيني باشه ، بهت شياف ميدن و برطرف ميشه

ای مالک ! بدان اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم میکنند، ولی مهربان باش. اگرشریف و درستکار باشی فریبت میدهند ، ولی شریف و درستکار باش . نیکیهای امروزت را فراموش میکنند، ولی نیکوکار باش . بهترینهای خودت را به دیگران ببخش ، حتی اگر اندک باشد . در انتها خواهی دید آنچه می ماند میان تو و خدای توست، نه میان تو و مردم
عزیزم نترس دراز بکش پاهاتو بگیر بالا برو دکتر بهت شیاف میدن منم مثله تو شدم هیچی نمیشه خودتو نترسون

شیاف چیه

شیاااااف چیه

توروخدا بگو 

میخواد گریم بگیره

الان شبه 

چیکار کنم

باید کی شیاف بزنم

؟؟؟؟؟

باید سریع خودمو برسونم دکتر؟؟؟؟

2706