2733
2734

من طبقه پایین مادرشوهرم زندگی میکنم جاریم هروقت میخواد بیاد خونه مادرشوهرم درو محکم میبنده بعدش از پله ها میره بالا پاهاشو میکوبه به پله ها میره بالا بعدشم بلند بلند باشوهرش تو راه پله حرف میزنه میخنده یعنی من اومدم!!!!😂😂😂 تا برسه بالا خونه مادرشوهرم 😕 بعدشم برگشتنی هم دوباره پاهاشو میکوبه میاد پایین رفتنی بازم درو میکوبه میبنده میره تو راه پله هم باز بلند بلند میخنده که یعنی من اومدماااااا ایهاالنااااااس😂😂😂😂😂😩😩😩😩😫😫😫😫

هرکی بیادبره من اصلااااا خبردارم نمیشماااا ولی اینکه میاد کل محله خبردار میشه این اومده بچشم که نگووووو بی ادب پرروعه اونم میاد انقد بدو بدو میکنه سقف میاد روسرم خیلی بچه بی ادبی داره ولی بچه خواهرشوهرمو اون یکی جاریم بچه هاشون خیلی با ادبن 😛

خداجونم میشه به منم یدونه نی نی خوشمل بدی اینماه نی نیم بیاد تودلم منم مامان بشم؟!😘 میشه برای نی نی دارشدنم صلوات بفرستی؟! 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعضی از آدما ذاتا پرسرو صدان دست خودشون نیس

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
2738

وای الاهی این جاریا از روزمین محومیشدن من جرئت ندارم برم خونه مادرشوهرم تا میبینه میرم یاخودش میادزودی پایین یا بچشو میفرسته

یه شب ازحرص زیاد فلافل گذاشته بودتوکفشم

2706