2726
عنوان

نی نی یار لطفا بیا

322 بازدید | 78 پست

سلام

دل همه بچه ها واسه مسابقه تنگ شده اگه میشه باز مسابقه بزارید

میخام شرکت کنم

معلوم نیست مسابقه بعدی کیه؟

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نی نی یار بهش توجه نکن پدرمونو در اورد از بس تایپیک رای زد😐😂😂😐

برو بخوااااب😲دیگه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
ای بابا صبرکن دختر بازمیخای کچلمون کنی

خیلی چسبید بهم😅

نتیجه های اون یکی چی شد؟

نفر دوم شدم😅

با 100 تومنت چکار کردی؟😑

غروبا که میشه روشن چراغا😃                                  میان از مدرسه خونه کلاغا                                   یاد حرفای اون روزت میفتم                                  که تا گفتی به جون دل شنفتم                             عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من                                              اسیر دل نبودم                                                  اگ عاقل بودم من                                             یادت میاد به من گفتی چیکار کن                         گفتی از مدرسه اون روز فرار کن                            فرار کردم من اون روز زنگ آخر                            نرفتم مدرسه تا سال دیگر                                   عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من 
دمت گرم اچار نذاشتی ولیا

چراااا خوب بود که😐

2706