2703
2553

سلام بچه ها میشه نظرتونو راجب ضد آفتاب ویشی vichy  و avene بگید 

من پوستم سبزس یه کرمی میخوام که خیلی پوشانندگی داشته باشه چون زیاد آرایش نمیکنم کرم پودر و پنکک نمیزنم ضد آفتاب میزنم فقط 

میشه کمکم کنید لطفا😊😍

اها نوع پوستمم مختلطه ولی حساسه هر چیزی روش نمیشینه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

كرم پودر كلا يه چيزيه ك فقط وفقط به به پوست بعضيا ميافته به بعضيا نه بااايد تست بشه... يه كرم به صد نفر ميافته ها عالي هم هست ولي به تو نميافته.... برا همين بيشتر ببين تو دروبريات دوستات چي دارن يه بار بزن رو صورتت از همونا برو بخر.... متاسفانه اين مشكل نود درصد خانوماي ايرانيه چون اينجا فرهنگ سمپل جا نيافتاده... يه كوچولو از هر كرمو بخري ببيني خوبه بهت ميافته بعد بري كلي پول بدي كلشو بخري ولي تو ايران ميري دويست پول ميدي تازه ميفهمي اصلا نميخابه😂😂واويلاااا ميشه.... شما اگه بتوني تست كني عالي ميشه تا اخر عمرت ديكه ميدوني چي بخري

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

الارو بي رنگ

كلا هر كرمي كه رنگ داشته باشه در دراز مدت باعث تيره شدن پوست ميشه

سعي كنيد ضد افتاب بي رنگ استفاده كنيد چون مصرف روزانس كه مشكلي واسه پوستتون ايجاد نشه

خدا توبه كنندگان را دوست دارد
2706