2733
2734
عنوان

داریم زیر چادر زندگی میکنیم توسرما

| مشاهده متن کامل بحث + 10811 بازدید | 293 پست

خدا خودش یاری کنه به شما و همه مردم روستاهای محروم داغون میشم تو اینستا میبینم داغون 

خدایا زیبا ترین لحظه ها را نصیب مادرم کن زیرا او بهترین لحظه هایش را بخاطر من از دست داده است. . . فاجعه تلخ زندگی من از ۲۸ آذر ۹۶ اتفاق افتاد من دیگه مادر ندارم قلبم هم با مادرم رفت زیر خاک. لطفا یک صلوات مهمونش کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اوا جان ادرس بده لطفا برات کمک بفرستم 

چشم عزیزم لطف میکنی 

درخواست دوستی بدی ممنون میشم ک ادرس بفرستم برات

اوضاع مملکت جوریه که شب های جمعه اموات برای شادی ما فاتحه میخونن😶😶😶😶
2731

شهر کزمانشاه کلا همیشه بدبخت بوده.تا جنگ بود ویران شد الانم زلزله.بعد تو دانشگاه ی سری میگفتن چرا شهرتون اصلا پیشرفت نکرده.مردم بیچاره همش بیچاره میمونه.الانم تا دوباره رنگ شهر به خودش بگیره با این مسعولای عزیز خدا میدونه چقد طول بکشه.شوهر من اونجاس .امروز تازه بعضیا چادر گرفتن.

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!

دیروز داشتم به شخصی میگفتم باید سریع اونجا از این سوله های کارخانه ای بزنن و مردم را بفرستن اونجا تا لااقل از باران و سرما حفظ بشن تا خونه هاشون اماده بشه

سوله ها زود ساخته میشه و بخاری های بزرگ هم میشه توش نصب کرد شبیه کارگاهها و کارخانه ها

آینده ای میسازم که گذشته در مقابلش زانو بزند!......خدایا شکرت
خدا بهتونذصبر بده تا همه چیز به امید خدا روبه راه بشه،خیلی سخته مطمئنم از درکش عاجزشم حتی فکر کردن ب ...

اره واقعا هر دفه ک یادش میفتم فقط خداروشکر میکنم ک خونوادم همشون سالمن،

خیلی هارو میبینم ک از دست دادن عزیزاشونو،

دولت هم ی وعده هایی داده خدامیدونه عمل کنه؟یانه

2738

من امروزاومدم اونجاواسه اهدای وسایل و..امااونجااونطورهم ک تصورمیکردیم نبودجداازاینک توی چادربودن مردم دیگ همه امکانات روبصورت کامل وزیادداشتن.خوردنی و..

خدایاهمسرموک تمام زندگیمه برام نگهدارومن بشم سپربلاش مراقبش باش من عاشقشم.زندگی من شوهرم وپسرم ومامانم❤❤❤❤
دیروز داشتم به شخصی میگفتم باید سریع اونجا از این سوله های کارخانه ای بزنن و مردم را بفرستن اونجا تا ...

اره اگر اینجوری باشه ک خوب میشه ولی فک نکنم امکانش باشه،چون جمعیت خیلی زیاده و زمان کم

البته توی چادرموندن واقعاسخته وادم اتیش میگیره وقتی کاری ازش برنیاداماازحق نگذریم دیگ اونطورهم نبوک بعضیاگفتن چندروزه غذانخوردیم.چون خوراک اونجاخیلی زیادبود

خدایاهمسرموک تمام زندگیمه برام نگهدارومن بشم سپربلاش مراقبش باش من عاشقشم.زندگی من شوهرم وپسرم ومامانم❤❤❤❤
من امروزاومدم اونجاواسه اهدای وسایل و..امااونجااونطورهم ک تصورمیکردیم نبودجداازاینک توی چادربودن مرد ...

خدا ازت راضی باشه عزیزم

امکانات خوراکی خیلی خوب میرسه،بلطف مردم عزیز،

ولی واقعا خسته شدیم ازاین وضعیت کاش پس لرزه ها تموم شن اوضاع ب حالت قبل برگرده خونه هارو بازسازی کنیم 

من امروزاومدم اونجاواسه اهدای وسایل و..امااونجااونطورهم ک تصورمیکردیم نبودجداازاینک توی چادربودن مرد ...

خدا کنه تا وقتی که طول میکشه همینطور باشه و مردم فراموششون نکنن.چون معلولا بعد ی هفته انگار فراموش میشن.

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!

الان اکیپهای امدادی مردمی همشون دارن میگن نیازهای اولیه تقریبا داده شده 

از حالا به بعد دنبال تهیه کانکس حمام دسشویی و کانکس مسکونی هستن .دیدم دارن کمک نقدی جمع میکنن برای کانکس

آینده ای میسازم که گذشته در مقابلش زانو بزند!......خدایا شکرت
اره واقعا هر دفه ک یادش میفتم فقط خداروشکر میکنم ک خونوادم همشون سالمن، خیلی هارو میبینم ک از دست د ...

واقعل امیدچارم عمل کنه،ما واقعا دلمون پیش شماست،باورتذنمیشه وقتی بخاری رو  زیاد میکنم پیش خودم شرمنده میشم که مآ اینجا بخوابیمو شما در اون شرایط ،واقعا نگرانتونیم

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
2706