2737
2734
عنوان

بداخلاقا نیان لطفا فقط خانومای باشخصیت و خوش اخلاق بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1394 بازدید | 188 پست
اینم من همراه یه چیزه خوشمزه تا تهشم خوردم 😅بیاین بدجنس بودن

عکس چهرتم بزار از کنجکاوی خفه شدم سوگول جان

پشت آن کوه بلند سبزاریست پر از یاده خدا...ودر آن دشت کسی میخواند که خداهست دگر غصه چرا.‌..خدا ناامیدم نکن لطفااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گویا خانومای باشخصیت خوش اخلاق جواب سلام دادن تو شخصیتشون نیست 😒

سلام 🤕❤

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
عکس چهرتم بزار از کنجکاوی خفه شدم سوگول جان

سوگول 😢😖😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

سلام بچه ها

من از ترس دارم دونه دونا تاپیکا رو میگردم و خبر زلزله میدم

نیم ساعت پیش بازم اینجا زلزله اومد

خیلی میترسم نمیدونم اخرش قراره چی بشه  

خدا عمری به من بدهد پیر شدنت را ببینم ،موهای سفید زیبایت را ،لرزش ریز دستهایت ؛ چشمان قشنگت را پشت عینکهای ته استکانی ،خدا عمری به من بدهد که تا آخر با تو باشم؛من خودم را تا بینهایت با تو تصور کرده ام...
2738
باورت نمیشه امروز عالی بود ب بیشتر کارا رسیدم

منم همینطور بخدا

سلام بچه ها من از ترس دارم دونه دونا تاپیکا رو میگردم و خبر زلزله میدم نیم ساعت پیش بازم اینجا زلز ...

کجااااا😥

🌸🍃 مواظب رفتارتون با دیگران باشید چون         🌎زمین🌍 به طرز عجیبی گرده🔮
سلام بچه ها من از ترس دارم دونه دونا تاپیکا رو میگردم و خبر زلزله میدم نیم ساعت پیش بازم اینجا زلز ...

کجا؟

یعنی انقدری که بعضی ادما بیشعورن خود بیشعورم انقدر بیشعور   نیست.  
2706