2733
2734
عنوان

باز شدن دهانه رحم در هفته 23

2610 بازدید | 14 پست

سلام خانما

23 هفته هستم و سابقه زایمان زودرس تو 26 هفته دارم.سرکلاژ شدم.حالا دیشب با یه مختصر دردی رفتم بیمارستان که معاینه کردن گفتن کمتر از یه انگشت دهانه رحمم باز شده ولی سرکلاژم تحت فشار نیست خداروشکر.برام استراحت مطلق تجویز کردن با همون داروهای قبلبم.حالا کلا دیگه درد ندارم.خواستم ببینم کسی بوده تو شرایط من که تونسته باشه بارداریشو کامل کنه.خیلی نگرانم.توروخدا برام دعا کنید.و با جواباتون از نگرانی درم بیارید

یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
درد داره سرکلاژ؟

نه عزیزم یه بیهوشی خفیف در حد ۱۰ دقیقه مطدن بعدش تا ۱ هفته استراحت مطلق بعد هم اگه مشکل نداشتی کارات خودت انجام میدی فقط پله نباید زیاد بری

برای سلامتی همه پدر ومادرها یه صلوات بفرستین
سلام منم مث شما یه زایمان تو هفته ۲۶بعلت پاره شدن کیسه اب داشتم شرایط سخته ایشاالله بسلامتی زایمان ک ...

شما سر کلاژ کرده بودی وکیسه ابت پاره شد? 

من به دستان خدا خیره شدم..معجزه کرد . قد۱۵۹ وزن اولی ۷۱/۶.وزن فعلی ۶۱ .هدف اولیه ۵۷ .هدف نهایی۵۴
درد داره سرکلاژ؟

ن بابا، فقط یک شب بیمارستان میمونین، هیچ دردی نداره چون از داخله دیگه،، من سه سال پیش سرکلاژ شدم

گر نگهدار من آنست که خود میدانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد. 
2738
نه درد نداره.عملش خیلی سبکه.حتما انجام بده

سلام ناز گل جان . تولد نی نی ت مبارک . 

عزیزم منم سرکلاژم . خاستم بپرسم دردت چجوری بود ک مراحعه کردی پزشک و گفتن دهانه رحم باز شده؟ 

ببخشید استراحتت بعد سرکلاژ در چ حد بود؟؟. من مختصر پیاده روی و بشین پاشو و نزدیکی دارم . 

خدا نی نی تو حفظ کنه . ممنونتم جواب بدی

خدای مهربون و بخشنده هزاربارشکر بخاطر موهبتی که به من و همسرم دادی.
سلام ناز گل جان . تولد نی نی ت مبارک .  عزیزم منم سرکلاژم . خاستم بپرسم دردت چجوری بود ک مراحع ...

قربانت عزیزم.انشالله شما هم به سلامتی نی نی رو بغل کنی

من دراز کش بودم و فقط برا دسشویی بلند میشدم

حموم هفته ای ی بار

بیرون هم فقط برای دکتر و با ماشین😊

یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
نه درد نداره.عملش خیلی سبکه.حتما انجام بده

بچه اولت ک 26هفته دنیا اومد چی شد عزیزم 

خواهش میکنم برای سلامتی و شفای بچه هام یه صلوات بفرستید.... انشالله با نفس های حق شما خدا دل منو هم شاد کنه
بچه اولت ک 26هفته دنیا اومد چی شد عزیزم 

خیلی متأسفم، انشاءالله خدا بهت نی نی های سالم و صالح بده گلم

خواهش میکنم برای سلامتی و شفای بچه هام یه صلوات بفرستید.... انشالله با نفس های حق شما خدا دل منو هم شاد کنه
2706