2726

بچه ها یکی از سایتای خیلی سکرت که از طریق یه ادم حرفه ای باش اشنا شدم تاریخ مرگ رو با طریقه مردنتون رو کاملا بهتون میگه

ولی چند تا مشخصه ازتون میخواد

اسمتون

تاریخ دقیق تولد به میلادی

وزن

قد

اینکه ایا الکل یا داروی خاصی مصرف میکنید؟

خب تااینجا که هیچی

نکته جالب اینه که طبق امارای بدست اومده پیشگوی این سایت ۹۴ درصد درسته!

حالا هرکی میخواد بدونه بگه🙀

من ۷۰ سال عمر میکنم تا سال ۲۰۶۶و بر اثر بیماری توی بیمارستان میمیرم

راضی بودم😢

🎀در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد🎀 پیشاپیش ازت سپاسگزارم خدای بخشنده و مهربانم⁦🙏🏻⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تعیین کنندگان وقت دروغگو هستند...

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
خب کدوم سایت؟؟

من میگم طرف میزنه بااسکرین شات میفرسته

🎀در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد🎀 پیشاپیش ازت سپاسگزارم خدای بخشنده و مهربانم⁦🙏🏻⁩

منم رفتم گفته ٨٠ سال 

بسته به ورزشت سبك زندگيت الكل سيگار سابقه خانوادگي

ایشالا هر وقت داعش كامل نابود شد و دیگه با وانت و ون گشت ارشاد از رو مردم رد نشدن و اسیدی پاشیده نشد و سفارتخونه‌ای آتیش نگرفت و کنسرتی لغو نشد و... اون موقع جشن ميگيريم

با توجه به این نشستن رو گسل ها نیازی به این چیزا نیست ،‌ رو به قبله باید بخوابیم 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2706