2733
2734

امروز اكيپي با بچه هاي كارشناسي بيرون بوديم ٦ نفر بوديم سه تا متاهل ي مجرد

يكي از متاهلا كه گفت من الان مثلا خونه مامانمم! شوهرم نميزاره برم بيرون 

يكي از مجردها هم ( كه اتفاقا خيلي قبلا اكي بود ما باهم سفر رفته بوديم) يهو گوشيش زنگ خورد گفت وااااي عليه الان بفهمه امدم با دوستام منو ميكشه 

خداوكياي چه فعل و انفعالات شيميايي تو مغز ي سري خانمها ميگذره كه اجازه ميدن مردها هر كاري ميخوان بكنن باهاشون 

هر رفتار غير انساني 

هر نوع توهيني 

محدوديتي... 

ایشالا هر وقت داعش كامل نابود شد و دیگه با وانت و ون گشت ارشاد از رو مردم رد نشدن و اسیدی پاشیده نشد و سفارتخونه‌ای آتیش نگرفت و کنسرتی لغو نشد و... اون موقع جشن ميگيريم

سه تاشون متاهل بود یکی مجرد من نفهمیدم اون دوتای دیگه چه بود ؟🤔🤔😀

اره موافقم به نظر من یه خانم هر چقدر خودشو محترم و با شخصیت بگیره همون قدرم از سمت شوهرش احترام دریافت میکنه ولی خیلی خانما خودشونو اندازه یه بچه ده ساله هم قبول ندارن اونوقت انتظار دارن شوهرشون قبولش داشته باشه و احترام بذاره 

کاربرقدیمی ام ب خاطر اینکه اقوامم نشناسنم این کاربری رو ساختم 😙😙
سه تاشون متاهل بود یکی مجرد من نفهمیدم اون دوتای دیگه چه بود ؟🤔🤔😀 اره موافقم به نظر من یه خانم ه ...

اشتبا نوشتم ٣ تا مجرد سه تا متاهل

ایشالا هر وقت داعش كامل نابود شد و دیگه با وانت و ون گشت ارشاد از رو مردم رد نشدن و اسیدی پاشیده نشد و سفارتخونه‌ای آتیش نگرفت و کنسرتی لغو نشد و... اون موقع جشن ميگيريم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ترجیح میدم جایی که به خاطرش مجبور میشم به همسرم دروغ بگم نرم بهتره مثل دو تا انسان بالغ با همدیگه به توافق برسیم کجا بریم کجا نریم...

اما تعداد زنهایی که دیدم به شوهرشون اجازه نمیدن با دوستاشون مجردی بره بیرون بسیااااااااااار بیشتر از مردهایی بوده که گیر میدن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2731
من ترجیح میدم جایی که به خاطرش مجبور میشم به همسرم دروغ بگم نرم بهتره مثل دو تا انسان بالغ با همدیگه ...

خوب هر دو اشتباه 

اسير نگرفتيم كه 

از ي جا ديگه ميزنه بيرون

اخه مجرده دیگه چرااااااااا ولی واقعا نتاسفم واسه اون متاهله که به شوهرش دروغ گفته 

واسه اينكه دروا گفته متاسفي!؟ 

من واسش متاسفم كه به شوهرش اجازه همچين كاريو ميده

منم برای دروغ گویی بیشتر ناراحتم خیلی زشته آدم جلوی چشم چند نفر دیگه به شوهرش یا به زنش دروغ بگه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738
منم برای دروغ گویی بیشتر ناراحتم خیلی زشته آدم جلوی چشم چند نفر دیگه به شوهرش یا به زنش دروغ بگه

نميدونم والله🤔🤔

من كلا اينكه مرد و تا مرحله خدايي ببريم بالا مخالفم

واسه اينكه دروا گفته متاسفي!؟  من واسش متاسفم كه به شوهرش اجازه همچين كاريو ميده

اره دیگه 

نباید دروغ میگفت 

اگه شوهرش محدودش میکنه باید با حرف زدن و کاملا منطقی بهش بفهمونه که اشتباه میکنه 

نه اینکه با دروغ بره پی تفریح و خوشگذرونی

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
اره دیگه  نباید دروغ میگفت  اگه شوهرش محدودش میکنه باید با حرف زدن و کاملا منطقی بهش بفه ...

شايدم! 

اصلا اينكه شوهر تا اين مقام برده بالا درعجبم 

كلا هم اين زندان درست كردنا چ براي زن چ برا مرد منجر به دروغ ميشه

نميدونم والله🤔🤔 من كلا اينكه مرد و تا مرحله خدايي ببريم بالا مخالفم

در کل این کار اشتباهیه که دو نفر بخوان به همدیگه زور بگن و باید به " توافق" رسید و بهش احترام گذاشت

شايدم!  اصلا اينكه شوهر تا اين مقام برده بالا درعجبم  كلا هم اين زندان درست كردنا چ براي ...

منم مخالفم که زن و شوهر بخوان بی دلیل همدیگرو محدود کنن

از اون بیشتر مخالف دروغم 

به نظرم الان وجهه دوستتون پیش بقیه بیشتر از شوهرش خراب شده

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
جالبه همون مردا که انقدر گیر میدن اینجا نرو اونجا نرو ته کار خودشونو در بیاری میبینی اوه چه خبرههههه ...

اره دقيقا

2706