2726

افغانهای عزیز اگه کسی تاپیک رو دید و دوست داشت بیاد اینجا نظر بده من نصبت به کشورهای فارسی زبون خیلی کنجکاوم دوس دارم بیشتر بدونم از تاجیکستان و افغانستان  خواشحال میشم بیاید تاپیکم قول میدم اجازه توهین به هیچ کس ندم

Lilypie Maternity tickers

نه نگفتند لهجه فارسی گفتند لهجه ایرانی

گدایان بهر ِ روزی طفل خود را کور میخواهندطبیبان جملگی خلق را رنجور میخواهند ...گمانم مرده شویان راضـی‌ند بـر مُـردن مـردم بنازم مطربان کاین خلق را مسرور میخواهند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته تو ايرانم نژاد آريايى خالص تقريباً از بين رفته. 

از نظر افغان ها هم زبان ما لهجه داره و زبان اونا از نظر ما. كلاً زبان بى لهجه نداريم كه تو دنيا. اين چيزا نسبيه. 

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...
جدی به حق یزای نشنیده   اگه اینجوریه پس نباید زبون فارسی داشصته باشن پس به چه زبانی حرف میزن ...

منم توی اون تاپیک بودم نگفتن لهجه فارسی داشته باشی مسخره ات میکنن!!فارسی که لهجه نیست زبانه گفتن اگه لهجه ایرانی داشته باشی مسخره ات میکنن

((((مد)))) یعنی شبیه شدن همه کسانی  که فک میکنن( متفاوت اند).......
2728
نه نگفتند لهجه فارسی گفتند لهجه ایرانی

خوب اشتباه گفته حتی فارسی زبان های ایرانم  فقط با یک نوع گویش و لهجه صحبت نمیکنن توی مناطق مختلف یشها و لهجه ها متفاوته اما لهجه بین المللی انگار لهجه تهرانیه که بدون لهجه هم هست از نظر من

خوب اشتباه گفته حتی فارسی زبان های ایرانم  فقط با یک نوع گویش و لهجه صحبت نمیکنن توی مناطق مختل ...

استار تر منم مثل خودت کنجکاو بودم راجب چیزایی که میخواستم از همسایمون میپرسیدم همسایمون افغانیه من بیشتر کنجکاو بودم واسه غذا هاشون😆شنیده بودم خوبه غذاهاشون . بازم اگه سوالی داشتیدوستیمو قبول کن بپرس منم برم از دختر همسایمون راجبش بپرسم راستی اونا هم از تاجیکستان هستن .اینارو هم از اون پرسیدم

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
خوب اشتباه گفته حتی فارسی زبان های ایرانم  فقط با یک نوع گویش و لهجه صحبت نمیکنن توی مناطق مختل ...

یکبار هم بهم گفت اگه بگی افغان یعنی یک زبان دیگه فکر کنم بجز فارسی و دری .

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
استار تر منم مثل خودت کنجکاو بودم راجب چیزایی که میخواستم از همسایمون میپرسیدم همسایمون افغانیه من ب ...

عزیزم من دوس داشتم بیشتر با کسایی که توی افغانستان زندگی میکنن ایینشون زبانشون نژتدشون نظرشون راجب ایران و اینکه اونام مایلن سه کشور فارسی زبان ادغام بشن یا نه .اینا رو دوس داشتم  دوستانه گفتگو کنیم در موردشبدون دعوا  تحقیر کردن همدیگه اما ظاهرا کسی نیست اینجا

عزیزم من دوس داشتم بیشتر با کسایی که توی افغانستان زندگی میکنن ایینشون زبانشون نژتدشون نظرشون راجب ا ...

اها قبلا یک تاپیک زدن دورهمی ولی نمدونم اسمش یادم رفته .

حالا اگه دوس اشتن که بیان اگه دوس نداشتن به همین اطلاعات دست  پا شکسته نت بسنده میکنم   ...

سلام دوست عزیزم امیدوارم با تمام خانواده محترم تان صحتمند و عافیت باشید من تاپیک را خواندم بخاطر اینکه گفتین کسی دوست داشت بیاید من آمدم از حس خوب تان نسبت به افغان ها خیلی تشکر شما سلامت باشید خوشبختی های دنیا نصیب تان و در باره لحجه بگویم که در افغانستانزبان رسمی دری و پشتو هست اما به لحجه های مختلف. و ولایت هرات ما کاملا به لحجه ایرانی ربط داره یعنی مردمش صحبت میکند اما دیگر جا کمی فرق داره و ولایت فراه ما که با ایران هم سرحد هست هم تقریبا با لحجه ایرانی صحبت میکنه و اگر کدام سوال دیگر باشد من در خدمت هستم وسلام

همسر مهربانم ❤ همیش درکم کن و یک رنگ باش  مثل همیشه باش جز این از تو چیزی نمیخواهم عشقم ❤
سلام دوست عزیزم امیدوارم با تمام خانواده محترم تان صحتمند و عافیت باشید من تاپیک را خواندم بخاطر این ...

سلام ذبیح جان ممنون از نظر لطفتون دعاهای قشنگتون و حضورتون توی تاپیک

اینجور که من از پستتون متوجه شدم ساکن هرات هستید . درسته؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیزم امیدوارم با تمام خانواده محترم تان صحتمند و عافیت باشید من تاپیک را خواندم بخاطر این ...

یه لینک میذارم نظرتون رو بگید و اگه امکانش هست نظر افغانهای دیگه رو  ممنون میشم از لطفتون

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=13&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiL5Ja9uoHYAhVLCpoKHYzDAMMQFghIMAw&url=http://kilkin.blogfa.com/post/13&usg=AOvVaw1y-AfwefFhPablpIOP6h4p

2706