2737
2734
عنوان

تست بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 2004 بازدید | 28 پست

به نظرم با کمال صداقت این آقا اومدده خودشو معرفی کرده و حرفشو زده خب اگه ناراحتین وقتی خوندین دیدین آقاست جواب ندید چرا بنده خدا رو انقدر مواخذه میکنید توهینی به کسی نکرده نی نی یار اگه دید موردیه حذف میکنه 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
با بیشتر جواب دادن به این کاربر آقا، ایشون محیط رو مستعد پست و تاپیک های بیشتر میدونه و برای هر مسئل ...

دیگ قبح همه چیز ریخته چ برسه نی نی سایت 😕😕

‏من زیر تریلی هم برم، خون و مالی در حال جون دادن باشم، یکی هست که بیاد بگه: ناراحتی چرا؟ بابا همه مشکل دارن، خیلی‌ها آرزو دارن جای تو باشن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در ضمن این آقا امروز عضو شدن شاید خیلی قوانین سایت یا اینکه این مسائل رو باید خانمش مطرح کنه نمیدونه محترمانه ازش میشه خواهش کرد که خانمش باز گو کنه مسائل رو 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2728
دیگ قبح همه چیز ریخته چ برسه نی نی سایت 😕😕

ولی هنوز هم میشه یه کارایی کرد ک بیشتر از این نریزه...

وقتی ما جواب ندیم

ن تنها این اقا بلکه کاربرهای مرد دیگه هم حساب کار دستشون میاد و دیگه برای اینچنین سوالهایی خودشون نمیان

آرامـــش سهــم قلبیـــست کــه در  تصرف خـــــ❤ـــدا باشد....
ولی هنوز هم میشه یه کارایی کرد ک بیشتر از این نریزه... وقتی ما جواب ندیم ن تنها این اقا بلکه کاربر ...

سوال بدی نکرد بنده خدا😐یکم رک صحبت کرد

‏من زیر تریلی هم برم، خون و مالی در حال جون دادن باشم، یکی هست که بیاد بگه: ناراحتی چرا؟ بابا همه مشکل دارن، خیلی‌ها آرزو دارن جای تو باشن...
2738

ای بابا اینا یه امر طبیعیه خداوند قرارداده همه اقایون وخانمهام میدونن چیه پس دلیلی نداره زود جنجال راه بندازین شاید این اقا بیشترازخانومش نگران وپیگیره

اقای محترم بیبی تست اگه حتی کمرنگم باشه باردارن پس سریعتربرین ازمایش

سلام عرض میکنم به همه

من اگه کسی رو ازرده خاطر کردم معذرت میخوام بیخشید نمیدونم قانون این سایت چیه و فک کردم که اقایون هم تو این تایپیکا حضور دارن.

من از همه معذرت میخوام ببخشید.

خانوم من فقط چت و اینستا همین حتی جیمیل یا چیزی که بخواد تو اینترنت سرچ کنه به من میگه واسه همین من خودم پاپیش گذاشتم.چون حوصله این جنگولک بازیارو نداره.

بازم معذرت میخوام که بی پرده صحبت کردم