2726
عنوان

درمان عفونت واژن با سیر

| مشاهده متن کامل بحث + 183589 بازدید | 181 پست

من تو نت خوندم از وسطش با سوزن نخ رد میکنی سیر رو میفرستی داخل نخ اضافیش بیرون باشه موقع خواب فقط باید انجام بدی  چون وقتی داخل واژن بره دهان بوی سیر میگیره خیلی جالبه منم میترسم امتحان کنم

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سیر اصلانذار خواهر من گذاشت رحمش زخم شد بعدش هم چندسال درگیر سرطانش شد دوراز جون شما 

هیچ ارتباطی نداره عزیزم 

درست مصرف بشه نخ رخم میشه نه سرژان

خواهرتون از اول مشکلش چیز دیگه ای بوده

انساالله شفا پیدا کنن

2728

وای دعا کنید من زخم رحم نداشته باشم میترسم اخه رفتم دکتر گفت داری ولی معلوم نیس گفت برو آزمایش بده منم پول نداشتم برم موقعیتش جور بشه میرم 😢اسم سرطان اومد ترسیدم

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗
اول مطمئن شین زخم ندارن بعد سیر

وای خوب شد سیر نزاشتم پس اول مطمئن بشم بعدش

منظورم خونریزی چیزی داشتین؟یا مثلا درد حین رابطه

یه بار فقط خون اومد چند ماه پیش نزدیک پریودیم بود منم رفتم دکتر ازم پرسید شاید نزدیک پریودیت بوده منم گفتم نه چون نامنظمه فک میکردم نیست ولی بعدش پری شدم دیگه خون ندیدم..موقع نزدیکی درد ندارم ولی اگه مدلای مختلف انجام بدیم درد میگیره

بگو عزیز منتظریم

۳عددکپسول ۱۵۰ میلی گرم فلوکنازول هر ۷۲ساعت

پماد درمو فیکس یا کلوتریمازول یک درصد هرشب تا یک هفته 

قرص مترونیدازول هر ۸ساعت یک عدد تا دوهفته  شیاف نیستاتین ۷عدد هرشب 

اینا همه باهم مصرف بشه هم برای عفونت قارچی واژن وباکتریایی جواب میده اگر هم بوی بدی میده مثل بوی ماهی گندیده یاهربویی کاملا برطرف میشه ازنسخه ای که گفتم اصلا نگران نباش باخیال راحت مصرف کن 

حتما حتما اگر خارش شدید داری که از ادامه درمان ناامیدت میکنه عسل طبیعی به اندازه یک نخود زیاد نباشه که بین پاهات عرق کن بزن به دهانه واژن درعرض دودقیقه خارش تا زمانی که به توالت بری قطع میشه بعد دوباره بزن  

تاآخر آذرماه به وزن ۵۴ کیلو میرسم قول شرف 💃💃💃💃💃💃
2706