2703
2553
عنوان

کیا تا چن روز دیگه میفهمن باردارن

| مشاهده متن کامل بحث + 32096 بازدید | 2914 پست
من ماه اول اقدامم یعنی میشه مامان بشم؟😍😍

ایشالله باردار میشی عزیزم

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من موعد پری هستم منتظر به امید خدا ببینیم چی پیش میاد

ایشالله بارداری گلم

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
من امروز بی بی چک م مثبت شد البته خط دوم به واضحی خط اول نیست ولی خوب میشه دید حالا نظر شما ...

از نظر من مثبت صدرصد

2714
منکه دیروز تست مدیکور  هاله انداخت اما امروز روژان زدم منفی بود .فکر کنم باید منتظر پریودی با‌ش ...

من عین سه تا بارداری که از مهر ماه پارسال داشتم هر سه بارم مارک مدیکور حاله مینداخت و بعد آزمایش از میدادم مثبت میشد بنظرم دوباره همون مدیکور یا از این خودکاری بگیر امتحان کن ایشالا که باردار هستی

سلام به همه خانمها ترشح زرد رنگ می تونه نشونه بارداری باشه؟ و کمردردایی که میگیره ول می کنه؟ نزدی ...

فکر کنم خانومی عفونت داری

2706