2733
2734
عنوان

کیا تا چن روز دیگه میفهمن باردارن

| مشاهده متن کامل بحث + 32096 بازدید | 2914 پست
سلام نانا جان خوبی؟ من روزای خیلی سختیا گزروندم ولی الان خوبم خدا را شکر. نی نی هم  خوبه خدا را ...

خداروشکر که روبه راهی ،ماهم میگذرونیم شوهرم واریکوسل داشته تو این مدت متوجه نشدیم

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
خداروشکر که روبه راهی ،ماهم میگذرونیم شوهرم واریکوسل داشته تو این مدت متوجه نشدیم

قربونت ممنونم. خب خدا را شکر که دلیلشا متوجه شدی. انشالا به زودی برطرف میشه و توام مامان میشی عزیزم. حتما اینجا خبر بدیاااا من همیشه به فکرت هستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت ممنونم. خب خدا را شکر که دلیلشا متوجه شدی. انشالا به زودی برطرف میشه و توام مامان میشی عزیزم. ...

قربونت بشم ،ایشالله

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
قربونت ممنونم. خب خدا را شکر که دلیلشا متوجه شدی. انشالا به زودی برطرف میشه و توام مامان میشی عزیزم. ...

سلام سپیده خوبی

2728
اوووو من ک چه بلاهایی سرم نیومده .....چی بگم فعلا ک گوش شیطون کر خوبم ت چی باردار شدی یانه

سلام کتی

عزيزم شوهرت درد نداشته كه متوجه نشدين؟

❤️إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ❤️ما شآءَ اللَّهُ و لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ العلي العظيم❤️
2738
سلام نانا جان خوبی؟ میگن دل به دل راه داره همین چند روز به فکرت بودم گفتم بهت پیام بدم. چه خبر خوبی؟

قربونت بشم خوبم 

نی نی تو خوبه 

منم طبیعی باردار نمیشم 

ای وی اف دارم میکنم

فعلا تخمک کشی انجام دادن و ۷تا جنین تشکیل شد 

ماه دیگه انتقال میخوام بدم

پناه برخدا

عزيزم شوهرت درد نداشته كه متوجه نشدين؟

نه عزیزم هیچی

منم دو روز عقب انداختم کاش کلا نشم و بی بی چک مثبت  یعنی میشه

ایشالله که بارداری عزیزم

قربونت بشم خوبم  نی نی تو خوبه  منم طبیعی باردار نمیشم  ای وی اف دارم میکنم فعلا ...

آره خدا را شکر دختر منم خوبه. اوایل خیلی اذیت شدم آلرژی به شیر داشت وزن نمیگرفت هر دکترم یه چیز میگفت تا یه دکتر خیلی خوب بردم گفترشیر خشک باید بدی همین. دیگه خدا را شکر افتاد رو روال الانم یکسالشه وروجک. عزززییییززم به سلامتی خیر انشالا. انشالا که به زودی نی نیت صحیح و سالم میاد بغلت. به خاطر مشکل شوهرت طبیعی نشد؟

آره خدا را شکر دختر منم خوبه. اوایل خیلی اذیت شدم آلرژی به شیر داشت وزن نمیگرفت هر دکترم یه چیز میگف ...

نه منم تنبلی تخمدان داشتم

2706