2737
2734
عنوان

این مهربانی را توان پاسخ نیست

787 بازدید | 29 پست

هر چقدر از محبتها بگیم کم گفتیم 

چند تا عکس که خیلی دوست داشتم و ازشون انرژی گرفتم رو میزارم

اول اینکه چند روز اصلا توان هیچ کاری رو نداشتم  منگ بودم  تا این عکس رو دیدم اون شب که زلزله اومد خونمون قدیمیه  فقط میخواستم دخترم رو بردارم و فرار کنم وسایل تو خونم لباسهاو ظروف و.... هر چیزی که بود تو او ن لحظه برام بی ارزشترین چیزای زندگیم بود.  که یه زمانی سرشون کلی حرص خورده بودم فقط اینکه دخترم زجر نکشه  زیر آوار نمونه برام  مهم بود.  

این عکس رو دیدم. تو این همه آوار  این مادر نشسته و تمام دارییش رو بغل کرده و به پوچی این دنیا لبخند میزنه  

عکس دوم خانمهای روانسری و پخش کلوچه های خانگی برای رانندهایی که کمک رسانی میکنند

عروس و داماد سردشتی که کادو عروسیشون رو برای زلزله زدها جمع کردن

پخش چای و خوراکی برای یاری دهندگان

بچه هها. محبتها. مهربانی ها حد نداره شما هم عکس بذارین  این تایپیک میمونه برای سر پل ذهاب ثلاث و تمام شهرهاو زلزله زده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم این تاپیک رو ادامه بده 

چقد حاله ادمو خوب میکنه

(لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین ) 
2731

سر بر سجده مينهم از براى مردم غيور ميهنم

من موندم چراااا مردا وقتى ميخوان با همسرشون حرف بزنن،صداشون شبيه گُرازه🐗!ولى همون آقايون وقتى باهمكار خانومشون حرف ميزنند،صداشون شبيه خسرو شكيباييه؟🤔

مردممون سنگ تمام گذاشتن خدا چند  برابرشو  بهشون بده🌹🌹🌹

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
2738

به حساب صادق زیبا کلام ۲۳۵ میلیون و نرگس کلباسی ۱۱۵ میلیون تومان واریز شده.دست مردم درد نکنه.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

کاش همینجور که تو سختی ها کنار هم هستیم، تو شادی هام باشیم

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.

مردم ثابت کردن خود جوش از پس هر کاری بر میان مردم ثابت کردن رسانه  خودشان هستن  

ایرانیها ثابت کردن خون آریایی تو رگاشون جاریه ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

2706