2726
عنوان

قضیه خودکشی این دختره+عکس

8980 بازدید | 80 پست

دیدین این دختره سیلا کل اینستاگرام پر شده از عکساش

میگن خودکشی کرده بیچاره

نمیخوام پشت سر کسی که مرده حرف بزنم ولی ادم یه سر میره پیجش و عکساشو میبینه...خدابیامرز حداقل قبلش عکساتو پاک میکردی پیجتم میبستی😔

🎀در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد🎀 پیشاپیش ازت سپاسگزارم خدای بخشنده و مهربانم⁦🙏🏻⁩

خدابیامرزه ..ولی این قیافشه یا ادا درآورده 😨😨😨😲😱

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

خدا رحمتش کنه 

❤❤یا اله العاصین (ای خدای گناهکاران) ،گناهکارم بی دوست نیست ،بی حبیب نیست ،خدا به فکر ما گناهکارا هم بوده و اصلا درو.رومون نبسته این ذکرو داده به ماها که اگر روزی دیدیم گناه ها دلمون رو  قفل کرده و فکر میکنیم خیلی تنهاییم ی موقع سرخورده نشیم ،ناامید نشیم....با این ذکر قفل دلمونو باز کنیم  و با خدا حرف بزنیم (یا اله العاصین)...خدا همیشه مشتاقانه منتظر برگشتن ماست ❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خدابیامرزه ..ولی این قیافشه یا ادا درآورده 😨😨😨😲😱

خودشه

من فک میکنم کسایی که این بلا رو سرقیافشون میارن تهش دچار افسردگی شدیدی میشن🤦🏻‍♀️

🎀در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد🎀 پیشاپیش ازت سپاسگزارم خدای بخشنده و مهربانم⁦🙏🏻⁩
2706