2737
2734
عنوان

پسرم منو ببخش

1361 بازدید | 24 پست

ببخش منو پسرم که آوردمت تو این دنیا. که باعث شدم نیومده اینقدر دردو تحمل کنی. تو پیش خدا جات خوب بود. مگه دستای کوچولوت چقدر جون داره که اینقدر سوراخشون کردن. بمیرم واسه دست و پای کبودت  خدایاااا کی این روزا تموم میشه؟؟؟   

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

چی شده عزیزم ؟؟  

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

پسر منم بدو تولد بستری شد چون بدنش کم اب شده بود.دیگه رگ پیدا نمیکردن.خیلی سخته واسه یه مادر ولی زود میگذره.تحمل داشته باش

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

بچه ام ۱۴ روزشه. از همون اول تو بیمارستان بستریش کردن. میگن عفونت ریه داره. دلم خیلی واسش میسوزه

عذاب وجدان گرفتم که بچه دار شدم

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
2706