2726
عنوان

تشخیص کلیه پلی کیستیک جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 11894 بازدید | 129 پست
اين ازمايس ،ازمايش نمونه برداري از پرز هاي جفته كه تا قبل هشت هفتگي بچه هم ميشه انجلم داد و اگه مشخص ...

من با دوتا دكتر صحبت كردم يكي گفت كه اين ازمايش هيچ خطري واسه جنين و مادر نداره ولي يكي ديگه گفت كه ازمايش بيخطري نيست ،نميدونم حالا كدوم حرف صحت داره 

فعلا كه توكل كردم بخدا و جاي ديگه نبردم دكتر ،ولي فعلا بچه خوبه ،اگه فشارش بالا باشه بايد چه علايمي ...

خب خداروشکر که چیزی نبوده.والا پسرمن که علامتی نداشت ولی دکترش میگفت فشارش بیسته!وبستریش میکرد.مهمترین علامتش شکم بزرگه وبامعاینه شکم هم دکترها میفهمیدن حتی بدون سونو.راستی گرفتن فشار نوزاد قلق داره که هردکتری نمیتونه.ولی بنظرمن یه سونوبرو یایه دکتر خوب کلیه.فشاربالا خطرش زیاده.ان شالله که چیزی نیست وگل پسرتون سالمه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من با دوتا دكتر صحبت كردم يكي گفت كه اين ازمايش هيچ خطري واسه جنين و مادر نداره ولي يكي ديگه گفت كه ...

احتمال خطرش خیلی کمه.ولی خب من میخاستم بدونم این بیماری رو میشه باهاش تشخیص داد یانه

بهرحال ممنونم ازت

2728

[QUOTE=67036855]پسرم یکساله که شدفوت کرد.الان دقیقا اولین سالگردشه.ولی بخاطر اسهال شدید بود.واینکه دکترا بایدزودتربس ..

سلام خانوم من الان6ماهه باردارم گفتن ک جنین پلی کیستیک داره شما بچتون براثرپلی کیستیک فوت شدن؟خیلی ناراحتم😔

[QUOTE=67036855]پسرم یکساله که شدفوت کرد.الان دقیقا اولین سالگردشه.ولی بخاطر اسهال شدید بود.واینکه د ...

سلام.توکلت به خداباشه.یه دکتری بهم گفت انواع مختلفی داره،خیلیها الان بزرگ شدن  و حالشون خوبه. شما با سونو فهمیدی؟

سلام.توکلت به خداباشه.یه دکتری بهم گفت انواع مختلفی داره،خیلیها الان بزرگ شدن  و حالشون خوبه. ش ...

سلام. منم بچم کلیه پلی کیستیکه. توی بارداری تشخیص ندادن. وقتی دنیا اومد واسه چکاپ بردیم سونو که اتفاقی متوجه شدیم کیست داره. دوماهگی سه تا داخل هرکلیه ولی اندازه کلیه ها نرمال. شش ماهگی قابل شمارش نبود زیاد شده بود ولی اندازه کلیه ها نرمال. الان دوسال و نیم داره میترسم ببرم چکاپ. حالش ظاهرا خدارو شکر خوبه. سابقه خانوادگی نداریم فامیل هم نیستیم. ولی همش با ترس زندگی میکنم. اینکه خدای نکرده یک روز کلیه اش به مشکل بخوره. خیلی خیلی حس بدیه. هیچی از نوزادیش نفهمیدم و همش با غصه و ترس گذشت. کسی  بوده، که از نوزادی کیست داشته باشه، وتا بزرگسالی کلیه براش مشکل ایجاد نکرده باشه؟ 

2706