2726
عنوان

تشخیص کلیه پلی کیستیک جنین

11894 بازدید | 129 پست

بچه ها کسی بوده تو بارداری برای جنین کلیه پلی کیستیک تشخیص بدن اما بعد بارداری اشتباه شده باشه؟

تعداد رای : 0
نظرسنجی
۳
0
0%
۳
0
0%

کلیــــه پلی کستیتم مگ داریم؟؟تا اون جایی من شنیدم تخمدان پلی کستیت داریم ولی بازم گزینه ۳درسته😐😐😐😐

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره گفتن کلیه پلی کیستیک البته الان یه سون هم گفته نیست نوشته کلیه بزرگتر از حد طبیعی و اکوژن است

😔ناراحت نباش عزیزم حتما اشتباهی پیش اومده ترس ب دلت راه نده قران بخون اروم شی

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

به هر کی میگم اطلاعی نداره ولی خودم تو اینترنت خوندم که یه مریضی ارثی و خطرناک ما تو فامیل نداریم این بچه هم بعد سه تا زایمان زود رس داره میاد ۳ روز دیگه سزارین میشم برام دعا کنید بدبخت نشم

سلام عزيزم .منم وضعيتم مثل شماست ،و توي هجده هفته كه غربالگري رفتم گفتن كه كليه هاي جنينم بزرگتر از اندازه ي نرماله و اكوژن هست ولي كيست ديده نشد و تو سونوي سي هفته كه دوباره تكرار كردم همين و گفت و يكم هم مايع امنيوتيكم كم شده بود كه دكتر  تشخيص كليه پلي كيستيك اتوزومال غالب گذاشت .خيييييييلي نگرانم و روز و شب ندارم .

شما كه ديگه بسلامتي ني نيتون بدنيا اومده ميشه بياي بگي الان تو چه وضعيتي هست و مشكلي نداره ؟؟ميشه بعد اينكه ني نيم بدنيا بياد بگن اشتباهي شده و كليه هاش نرماله ؟؟تو رو خدا ي جوابي برام بذلر ،خيلي نگرانم 

اخه خيلي مطلب در موردش تو اينترنت نيست و بيشتر نوشته ي بيماري خطرناكه 

مرسي 

سلام عزيزم .منم وضعيتم مثل شماست ،و توي هجده هفته كه غربالگري رفتم گفتن كه كليه هاي جنينم بزرگت ...

سلام گلم.فرزندمنم همین بیماری رو داشت.واصلاتوی سونو تشخیص ندادند.درحالی که گرونترین سونوگرافی رو توی اصفهان میرفتم.امیدتون بخداباشه.میشه بپرسم شماکدوم شهرین؟

سلام گلم.فرزندمنم همین بیماری رو داشت.واصلاتوی سونو تشخیص ندادند.درحالی که گرونترین سونوگرافی رو توی ...

ميشه بپرسم بچتون الان چند سالشه ؟؟حالش خوبه يا درگير بيماريش هستين ؟؟من تهران هستم .منم چند جا سونوگرافي رفتم چيزي نميديدن ولي اخرين جايي كه گرفتم سونوگرافي دكتر دليري ،اونجا بهم گفتن كه احتمالا پلي كيستيكه .

سابقه اين بيماري رو هم داشتين تو خانواده ؟؟؟

2706