2737
2734
عنوان

کیا آذر ماه اقدام میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 65334 بازدید | 9800 پست
هر دو روز میتونی آز بدی حالا چرا آخر هفته رفتی پیش دکتر اصلا؟؟؟؟ احتمالا لقاحت دیر شده چون اولش ب ...

الهی امین 

پنجشنبه خدا بخواد هم میرم ازمایش هم دکتر 

هی دنبال اسم یه دکتر خوبم میگردم 

خدا جونم شکرت برا هدیه ای که بهمون دادی 😍 خودت برامون حفظش کن 😊 الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 
الهی امین  پنجشنبه خدا بخواد هم میرم ازمایش هم دکتر  هی دنبال اسم یه دکتر خوبم میگردم&nb ...

ی دکتر برو که سونو داشته باشه مطبش

یا امیرالمومنین علی علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی دکتر برو که سونو داشته باشه مطبش

الان اولین دفعه که برم دکتر سونو انجام میده 

اولین دفعه چه چیزایی میگن

خدا جونم شکرت برا هدیه ای که بهمون دادی 😍 خودت برامون حفظش کن 😊 الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 
الان اولین دفعه که برم دکتر سونو انجام میده  اولین دفعه چه چیزایی میگن

نمیدونم والا اگ پنج شش هفته باشی احتمالا انجام بده ساک و ببینه اگ صلاح ندونه  میزاره هفت هشت هفته که قلب ناز و کوچولوشم بزن انجام بده

من شش هفتم بود دکتر سونوم کرد البته واژینال اما قلبش هنوز نمیزد بعد هفت هفته و سه روزم بود رفتم سونو شکمی قلبش میزد

2728
نمیدونم والا اگ پنج شش هفته باشی احتمالا انجام بده ساک و ببینه اگ صلاح ندونه  میزاره هفت هشت هف ...

نمیدونم پنج هفته شدم یا نه پس بیشتر بگردم دکتر خوب باشه یه قوت قلبه

نمیدونم والا اگ پنج شش هفته باشی احتمالا انجام بده ساک و ببینه اگ صلاح ندونه  میزاره هفت هشت هف ...

ولی ترمه از نظر روحی زیاد خوب نیستم بعضی موقع بهش فکر میکنم به شدت ضعف میکنم براش ولی بعضی موقع همینقدر دو دل میشم و میگم کاش بیشتر دوتایی بودیم 

نمیدونم زندگی تو 9 ماه بارداری و بعد به دنیا اومدن بچه چطوری میشه حالمو بد میکنه😔

ولی ترمه از نظر روحی زیاد خوب نیستم بعضی موقع بهش فکر میکنم به شدت ضعف میکنم براش ولی بعضی موقع همین ...

غزاله باور کن درصد بالایی از زوجها اولش حتی اول بدنیا اومدن نی نیشون همین حسو دارن

ولی نگران نباش کم کم خوب میشه

بخدا بچه اینقد شیرین و نازه که من به شوهرم میگم کاش خیلی زودتر از این پسرمو باردار میشد از بس این بجه ها شیرین زبونن و نازن 

نمیدونم پنج هفته شدم یا نه پس بیشتر بگردم دکتر خوب باشه یه قوت قلبه

هفته ی دقیق و تو ان تی متوجه میشی حالا باید از اولین روز آخرین پری حساب کنی تا ان تی

2738
ولی ترمه از نظر روحی زیاد خوب نیستم بعضی موقع بهش فکر میکنم به شدت ضعف میکنم براش ولی بعضی موقع همین ...

امروز صب شوهرم رفت سفر چند روزه

پسرم اینقد صبح خودشو واسه باباش لوس کرد که نگو باباشم دلش رفت باباش بمن میگ من اینو میبرم طاقت دوریشو ندارم

خلاصه با گریه از هم جداشدن

غزاله باور کن درصد بالایی از زوجها اولش حتی اول بدنیا اومدن نی نیشون همین حسو دارن ولی نگران نباش ک ...

نمیدونم چرا اینطوری شدم گریم میگیره

اخه من به همسرم خیلی وابستم برا همین انقد حساس شدم

نمیدونم چرا اینطوری شدم گریم میگیره اخه من به همسرم خیلی وابستم برا همین انقد حساس شدم

آخی چ عشقولی

انشاالله عشقتون پایدار عزیرم

ولی نی نی میاد عشقتون پررنگتر و شدیدتر میشه

بزار انشاالله صدای قلبشو بشنوید انگار بجز خودت و شوهرت عاشق و معشوقی نیست رو کره ی خاکی اینقد که به خودتون میبالید بخدا صدای قلبش یه عشقی بهتون اضافه میکنه چ برسه دنیا بیاد

آجی من برم دوباره میام پسرم صبحانه نخورده هنوز

برو عزیزم دستت درد نکنه

آخی چ عشقولی انشاالله عشقتون پایدار عزیرم ولی نی نی میاد عشقتون پررنگتر و شدیدتر میشه بزار انشاال ...

ان شاالله که همینطوری باشه😊

2706