2726
عنوان

کیا آذر ماه اقدام میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 65331 بازدید | 9800 پست
سلام بچها دیروز ازمایش دادم مثبت بود وعدد بتام 500 بود انشاالله روزیه همه منتظرا

بسلامتی زینب جون 🌸

منم دو دلم فردا برم سونو یا پس فردا ماما گفت روز 13 14 سیکلت 14 که میشه جمعه نمیشه حالا میگم پنجشنبه برم بازم جوابشو باید شنبه ببرم که میشه 15 سیکلم همش میگم دیر نشه حالا فردا 12 سیکلمه خیلی فرقشه اگه بخوام برم 

خدا جونم شکرت برا هدیه ای که بهمون دادی 😍 خودت برامون حفظش کن 😊 الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 
زری جون بیا با خبرای خوب خوشحالمون کن.

سلام مانلی عزیزم خدا دعامو مستخاب کرد که نخواست حالم گرفته شه قبل اززدن تست خاله پری تشریف اورد خخخخ خدابزرگه هروقت قسمتم باشه بهم میده شماهام واسم دعا کنید

دخیلم به دستان کوچکت که گشاینده بزرگترین گره هاست یاعلی اصغر.ع.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بسلامتی زینب جون 🌸 منم دو دلم فردا برم سونو یا پس فردا ماما گفت روز 13 14 سیکلت 14 که میشه جمعه نم ...

غزاله جان فردابرو هراندازه ای باشن روزی ۲میلی اضاف میشه خودش محاسبه میکنه بهت میگه واسه زدن امپول ولی اگه بزاری واسه پنج شنبه شاید بزرگ باشن دیرشه ان شاالله خوش خبر 

دخیلم به دستان کوچکت که گشاینده بزرگترین گره هاست یاعلی اصغر.ع.
2728
بسلامتی زینب جون 🌸 منم دو دلم فردا برم سونو یا پس فردا ماما گفت روز 13 14 سیکلت 14 که میشه جمعه نم ...

غزاله جون به نطر منم فردا برو چون اگه فوليكولات سايزشون خوب باشه پنجشنبه  شايد امپول بهت بده منم روز ١٢ سيكل رفتم و امپول زدم فوقش دكترت ميگه روز جمعه برو امپول بزن حداقل خيالت راحت ميشه كه دير نشده 

بچه هایه سوال من خیلی کم خونریزی دارم بعدم معذرت میخوام خیلی سیاه کسی اینجوری بوده 

عزيزم من يه بار اينجوري بودم ولي از روز سوم شديد شد  ورنگش هم معمولي بود اتفاقا همون ماه خيلي هم درد داشتم 

سلام عزیزم خیلی ممنون انشاالله روزی شما نمیدونم ولله من تاحالا سنو موقه تخمک گذاری نرفتم و تو دقیق تخمک کذاریت کیه سیکلت چند روزس

ممنون ازتون 

پس اگه خدا بخواد فردا میرم برام دعا کنین همه چی خوب باشه 

البته کارای دیگه دارم تداخل پیدا کردن باهم امیدوارم بشه که همون فردا برم 

خدا جونم شکرت برا هدیه ای که بهمون دادی 😍 خودت برامون حفظش کن 😊 الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 
سلام عزیزم خیلی ممنون انشاالله روزی شما نمیدونم ولله من تاحالا سنو موقه تخمک گذاری نرفتم و تو دقیق ت ...

منم تاحالا نرفتم 

نمیدونم عزیزم دقیق کی بشه ماه قبلش 32 روزه بودم این ماه 28 روزه شد برا همین بهم خورده نمیدونم دقیق کی بشه 

2706