2737
2734
عنوان

کسی هست که بعد آمینوسنتز مجبور به سقط شده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 191643 بازدید | 197 پست
بیمه خاصی داری؟ این هزینه ای که گفتی واسه آزمایشگاه من 4-5 برابرشو شنیده بودم. کدوم آزمایشگاه بردی ن ...

نه بیمه ندارم. آزاد رفتم. من مشهدم. ازمابشگاه دکتر ایت اللهی توی خیابون چمران. مال من 4 ماه پیش بوده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستای گل. من ان تی ۱.۳ بودم و ان بی هم مشاهده شده بود. منتهی ریسک سندرم داون رو زده بود ۱.۱۸۵

سنم ۲۷ فامیل نیستیم سابقه خانوادگی هم نداریم و سقط نداشتم اولین بارداریمه. دکتر سونو گفت نگران نباش سالمه. منتهی پزشک متخصص ژنتیک گفت امینو‌و انجام دادم. درد نداشت. عوارضم نداشت برام. منتهی تا جواب بیاد دارم سکته میکنم. دعاکنین برام😓

2731
سلااام امروز جوابش اومد سالمه خداروشکر. من مشهد زندگی میکنم رفتم پیش خانم دکتر مرشدی که دکتر ژنتیک ه ...

سلام عزیزم 

شما بنیاد ژنتیک رفتین برای آمینو؟ 

راضی بودین از خانم دکتر مرشدی؟ 

ممنون میشم پاسخ بدین

@سیب_سرخ14186‍ 

مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...

@سیب_سرخ14186‍ 

هرحاجتی از خدا بخواید بهتون عطا میکنه کافیه فقط دلت وصل شه... میدونستی خدا خیلی جیگره خدا نفسه.خدا عشقه ... وصل شدن دل کار سختی نیس فقط یقین و ایمان قلبی به حاجتی که از خدا میخوای داره... گاهی وصل شدن از طریق شهدا ازطریق ائممه و گاهی یه لرزش دل کافیه به استجابت برسی. بخدا محاله بخوای و نشه... محاله ارزو کنی و نشه... میخوای باهم امتحان کنیم... خدا ته معرفت و عشقه. باورش کن به خدا گمان نیک برید با هرگمان و فکری که بخدا داشته باشید خدا با همون گمان و فکر و ذهن بشما نگا میکنه.. .. راستی دوستای گلم امام زمان خیلی چشم انتظاره.. وقتی واسه فرجش هرلحظه دعا میکنید مولا جلوتر از شما دستشو میبره بالا و برای فرج مشکلات و حاجتتون دعا میکنه ...وقتی خیلی یجایی گیر کردید خیلی گرفته شدید خیلی غم اومد بسراغتون ..کافیه امام زمان رو به چشم انتظاریش قسم بدید بگید بحق فرجت که چشم انتظارشی ..فرجی کن تو کارم مولا جان 😍😍 اشک بریز و حاجت دلت رد خور مستجاب میشه...🌺 خدارو تو اون لحظات قسم بدید به یعقوب نبی در فراق یوسفش بگید خدایا پیغمبرت پیامبرت بود دوری یوسفِش نابیناش کرد من که بنده تم چطور تحمل کنم و حاجتمو روا نکنی ... بگو 11 فرزند داشت ولی یه یوسفِشو ازش گرفتی 30 سال تو فراق یوسفش اشک ریخت ... خدایا منو از امتحان و گرفتاری نجاتم بده و حاجت دلمو عطا کن و شادم کن مثل یعقوب نبی که چشم و دلشو به جمال یوسفِش شاد کردی😍😍😍 دوستان با هر پیغمبری با هرائممه و شهدایی باید به زبون خودشون و با هرچیزی که امتحان شدن باید حرف بزنیدتا رد خور نداشته باشه حاجت دلتون ... اونوقت استجابت نزدیک میشه.😍😍 حضرت محمدص فرمودندخدا را بخوانید و به اجابت دعای خود یقین داشته باشید و بدانید که خداوند دعا را از قلب غافل بیخبر نمی پذیرد.🌺
2738
سلام  ببخشید بچه تون سالم به دنیا امد؟ مشکلی نداشت؟

سلام خداروشکر سالمه😊

گروه لاغری_فیت شو💙💙  وزن اولیه :۶۵/۵۰۰🔓 وزن دوم۶۳🔒وزن سوم۶۰🔒وزن هدف ۵۷🔒  تاریخ شروع ۳۱/۵/۱۴۰۱ 

سلام به همگی من امروز آمینیو سنتز تهران پیش دکتر مسعود حقیقی انجام دادم، و فقط اومدم اینجا بگم خدا خیرش بده واقعاً کارش عالی بود و مهربونترین و پر آرامش ترین دکتر بود که دیدم و اصلا هم پولکی نیست واقعا کارش خوب بود و من اصلاً متوجه نشدم، توروخدا دعا کنین جوابش هم خوب بیاد

با کمال احترام نسبت به نظر سارا جون. بنظر من اون آز خون هم لازم نیست. چون بیخودی باید 200 هزار تومن ...

سلام عزیزم تو روخدا میشه حواب منو بدی من اصلا متوجه خرفتون نشدم جنسیت جنین ربطی داره ؟من بچم تو۱۲ هفته تشخیص دادن پسره ولی ان تی بالا بود ۳.۹   گفتن امینوسنتز ولی میترسم 

سلام عزیزم تو روخدا میشه حواب منو بدی من اصلا متوجه خرفتون نشدم جنسیت جنین ربطی داره ؟من بچم تو۱۲ هف ...

سلام 

ب نظر من آمنیو انجام بده البته از هفته ۱۶ معمولا انجام میدن ولی اصلا ترس نداره اگه دکترت خوب باشه هیچ‌مشکلی پیش نمیاد من خودم انجام دادم خدا رو شکر همه چی خوب پیش رفت توکل کن به خدا

2706