2733
2734
عنوان

میخوام برم پرده بخرم

7686 بازدید | 46 پست

برای اولین بار میخوام خودم برم پرده بخرم. دنبال چه چیزایی باید باشم؟ اسمش رو بگید که نرم اونجا سوتی بدم فروشنده بفهمه چیزی از پرده حالیم نیست. خخخ

اون تور سفید اصلی که 3 برابر میخرن و چین میفته اسمش چیه؟  باید بگم تور؟

آلبوم دارن یا باید همون طاقه های توی قفسه هاشون رو نگاه کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنونم عزیزانم. از در که رفتم تو باید چیکار کنم؟  باید قفسه های پشت سرشون رو نگاه کنم یا بگم آ ...

😮😮😮سلام کن از در رفتی تو

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند..طلب عشق زهر بی سرو پایی نکنیم
2738

زیر پرده یادت نره تترون سفید جنسای ترک بگیر جنس ترک سفید نیست تور و حریرش بیشتر به رنگ شیری میخوره اونایی که سفیدن ایرانین جدیدا ازین خامه دوزیا اومده من خیلی دوست دارم قیمتاش متفاوته تا پنجاه شصت تومن سبکای جدید هم هست که از هفتاد به بالاست

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
بعد اونا که از دو طرف پرده میان پایین و هر کدوم یه سمت جمع میشن چیه؟  یالان یا والان هموناست؟ ا ...

والان نیس. کنارپرده س. ببین به اون پرده اصلی که توره همون پرده میگن. به بغل دستیشم کنارپرده. به اون چیزی که بالای پرده میزنن چوبیه میگن کتیبه. به همین سادگی

کتاب بخوانید و برقصید. این دو هیچگاه به کسی آسیب نمیرسانند. ولتر😍😍😍😘😗🐵🐒🐕🐩🐃🐗🐃🐽🐷🐥🐣
ممنونم عزیزانم. از در که رفتم تو باید چیکار کنم؟  باید قفسه های پشت سرشون رو نگاه کنم یا بگم آ ...

قربون سادگيت وخوشحاليت ك تو صدات موج ميزنه😂😍منم عروسي كردم پرده نخريدم مامانم حرير ساده داشت زدم اخه قرار بود برم خونه خودم گفتم برم گرون بخرم ولي خونه خودم باشه سالها استفاده كنم.... دعا كن به زودي منم برم خونه خودم بخرم... خيلي رو دلمه پرده

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
والان نیس. کنارپرده س. ببین به اون پرده اصلی که توره همون پرده میگن. به بغل دستیشم کنارپرده. به اون ...

فکر کنم اونا اسمش دستک هست

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

اگه گفت مدل خاصي مدنظرتون بگو نه اومدم بيشتر ببينم چي خوبه مده.... بعد عكس ميزاره رنگ مبل و فرشم احتمالا بپرسه برا راهنمايي

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

بعدشم شما به نموته های دوخته شده نگاه کن متراژ یادت نره باید متراژ پنجره رو داشته باشی 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
از در ک رفتی تو اول سلام کن مثل ی دختر خوب😁

چشم. این یکیو دقت میکنم از هول چیز دیگه نگم. خخخ

برای عروسیم مامانم پرده ها رو خریده بود. منم کلا هیچوقت تو خط پرده و مغازه پرده فروشی نبودم

2706