2726
عنوان

چند ماه بعد از سقط باردار شدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 34073 بازدید | 34 پست
مرسی عزیز دلم از پیام قشنگت انشالله قرآن حافظ خودتو نی نی ات باشه...حتما این کارو میکنم هر چی خدا بخ ...

قربونت عزيزم ان شالله بزودي ببينم تيكر بارداري زدي

براي سلامتي فرزندم يه صلوات بفرستيد لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم تو رو خدا واسه منم دعا کن...خودتو نی نی ات انشالله سلامت باشید 😍😍

انشاالله سقط راحتی داشته باشی و بزودی نی نی نازت بیاد توی دلت عزیزم

آنچه دلم خواست نه آن میشود،آنچه خدا خواست همان میشود

سلام من تو هفته پنج لکه بینی داشتم و دکتر گفت باید سونو واژینال بشی و فردا سونو خونریزی شدید شد و بچه افتاده   الان ۲ ماه نیمه سقط کردم ایا باید چند وقت دیگه اقدام کنم به بارداری

سلام من تو هفته پنج لکه بینی داشتم و دکتر گفت باید سونو واژینال بشی و فردا سونو خونریزی شدید شد و بچ ...

سلام خانمی شماباردارشدی علت سقطت چی بود؟منم مثل شما شدم و سقط شد یه سوال دیگه برای شما ساک حاملگی دیده شده بود؟ ممنون میشم جواب بدی منم ده روزه سقط کردم

سلام خانمی شماباردارشدی علت سقطت چی بود؟منم مثل شما شدم و سقط شد یه سوال دیگه برای شما ساک حاملگی دی ...

سلام عزیزم بله من سونو واژینال انجام دادم ساک بارداری و کیسه زرده مشخص شد پنچ هفته بودم

سلام عزیزم بله من سونو واژینال انجام دادم ساک بارداری و کیسه زرده مشخص شد پنچ هفته بودم

شما الان بارداری؟

منم الان یک هفته هست مثل شما سقط کردم میخوام ببینم چند وقت بعد میتونم باردار بشم؟

با توکل به خدا موفق میشم نه فورا ولی حتما💪

سلام عزیزم منم هفته ۵لکه بینی داشتم نگران شدم رفتم دکتر ساک حاملگی و کیسه زرد بود ولی قطب رویانی نبود.گفتن همه چی عادی هس نگران نباشین.دو روز بعدش سقط شد😓😓دلیلشو نگفتن...

2706