2733
2734
عنوان

چند ماه بعد از سقط باردار شدید؟

34346 بازدید | 34 پست

سلام عزیزانم

من هفته ۹ بارداری بودم ولی متاسفانه جنین رشد نکرد و از دستش دادم هنوز سقط نشده...کسی مثل من بوده؟ چند ماه بعد باردار شدید؟ دلم خیلی گرفته...سنم ۳۸ ساله ۱۰ ساله ازدواج کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزيز دلم من تجربه ي خودمو بهت ميگم.پنج هفته بودم كه سقط شد..گفتن دو هفته بعد تخمك گذاريه ميتوني باردار بشي.دو هفته بعد از سقط.رفتم سونو و اوكي بود ولي اقدام كردم نشد.بعدش ماه بعد هم قرص لتروزول خوردم كه ضخامت رحم زياد شه و دو تا فوليكول شد ولي بازم اقدام و نشد.چون همش استرس داشتم و ميخواستم بشه.بعد تو همين سايت ديدم ايه ي ٣١ سوره ي رعد رو مقطع بنويسي و ببندي به كمرت باردار ميشب.منم نوشتم و بستم و بعدش اقدام.بدون هيچ دارو و سونويي.و شكر خدا باردار شدم.دستورش تو نت هست.كمربند ايه ي ٣١ سوره رعد هست اسمش.من كه بهش اعتقاد پيدا كردم و مثل بقيه كه بار اول باهاش باردار شدن منم جواب گرفتم.در واقع ماه سوم بعد از سقط.بهر حال ايات قران قوت قلب خواهند بود و شايد معجزه ... ان شالله زود باردار ميشي.ويتامين اي شروع كن به خوردن.هم خودت هم همسرت.ويتامين اي قدرت باروري رو زياد ميكنه.سعي كن روزهاي يازدهم و سيزدهم ة پانزدهم سيكل يا دوازدهم و چهاردهم و شانزدهم سيكل اقدام كني كه شانس بارداري ات زياد ميشه.منم روزهاي زوجش اقدام كردم و شكر خدا نتيجه گرفتم.به ياري خدا و توكل به خدا ان شالله باردار ميشي.لطفا مثبت فكر كن و استرس نداشته باش.

براي سلامتي فرزندم يه صلوات بفرستيد لطفا
عزيز دلم من تجربه ي خودمو بهت ميگم.پنج هفته بودم كه سقط شد..گفتن دو هفته بعد تخمك گذاريه ميتوني بارد ...

مرسی عزیز دلم از پیام قشنگت انشالله قرآن حافظ خودتو نی نی ات باشه...حتما این کارو میکنم هر چی خدا بخواد همون میشه من این بچه رو از امام حسین خواستم ولی ازم گرفت میدونم یه حکمتی توش بوده ...ممنونم از راهنمایی خوبت گلم 😘

2706