2737
2734
عنوان

شيرخشك اِلكِر اورژانسي لازم دارم !!

10327 بازدید | 113 پست

ماماناي عزيز مسي شيرخشك اِلكِر (رژيمي) واسه كوچولوتون مصرف ميكنين؟؟ واقعا اين دولت حمايتم ميكنه بايد استرس بده .. پسرم غذا نميخوره فقط شيرخشك .. آلرژي هم داره ماهي بيشتراز١٠تا هم نميدن .. اگه كسي اضافه داره ممنون ميشم اطلاع بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ماهی بیشتر از ده تا میخوره ینی؟!

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
2738
مثل شيرخشك نئوكيت هست ولي آمريكايي هست ... شيرخشك واسه بچه هاي آلرژي ولي دولتي هست ماهي بيشتراز ١٠تا ...

آوا جان دختر منم چند ماه اول رو الکر بود آمریکا هستم من بعد حدود پنج ماه دکتر گفت یه چیز دیگه رو امتحان کنم ما نوترمجینو امتحان کردیم که دیدیم می‌تونه هضم کنه کوچولوت چندوقتشه؟ با دکترش صحبت کن شاید الان دیگه بتونه تا حدی پروتیین گاوی رو هضم کنه

پسر منم رفلاکس داره و حساسیت شدید،الانم دو ماه و نیمشه و خیلی بد شیر میخوره،نکنه تا چند ناه دیگه اونم کلا شیر نخوره😢😢.

دکتر هم اول بهش نوترومیژن داد ولی گیر نیاوردم

کسی هست نوترومیژن داشته باشه؟؟؟؟

2706