2737
2734
عنوان

بیمارستان قائم و کوثر ایلام و سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 14854 بازدید | 77 پست
مرسی عزیزم دو دل شدم برا هزینه..یعنی اشتباه بهم گفتن یکو ششصد؟؟ مگه بیمه هامون یکی نیست؟؟چطور شما ...

نه من اطلاعی ندارم عزیزم نگران نباش اخه من دکترم اینجور بهم گفت!بعد گفت کوثر نسبت به قبلا گرون تر شده برو قائم من پیش دکتر فرهنگ میرم گفت بیمه ها ورشکست شدن سزارین اختیاری ممکنه قبول نکنن ولی از هرکی میپرسم میگا بیمه تکمیلی پرداخت میکنه واسه من بیمه دانا هستش تو قرار داد نوشته از کل هزینه سزارین یکو دویصت ازش بیمه پرداخت میکنه دیگه نمیدونم!

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من اطلاعی ندارم عزیزم نگران نباش اخه من دکترم اینجور بهم گفت!بعد گفت کوثر نسبت به قبلا گرون تر شد ...

والا من همین چند روز دیگه زایمانمه..پیش فرخنده دارابی..خیلی راحت قبول کرد سزارین اختیاری رو

بیمارستان کوثر هم فوق العادست..عالیه.هم از لحاظ تمیزی هم برخورد پرسنل

2731
والا من همین چند روز دیگه زایمانمه..پیش فرخنده دارابی..خیلی راحت قبول کرد سزارین اختیاری رو بیمارست ...

برا منم اختیاری راحت قبول کرد اورژانسی گفت نمیتونم! گفت هیچ دلیلی نیس که اورژانسی برات بزنم حالا اگه اورژانسی بود هزینش خیییلی میومد پایین  بعد فرهنگ نگفت که کوثر بده گفت جدیدا هزینه هاش گرون تر شده نسبت به قبل ولی قائم همون هزینه قبلو میگیرن دیگه نمیدونم

مرسی عزیزم دو دل شدم برا هزینه..یعنی اشتباه بهم گفتن یکو ششصد؟؟ مگه بیمه هامون یکی نیست؟؟چطور شما ...

سلام عزیزم حالت خوبه؟ نی نی گلت چطوره به سلامتی زایمان کردین آره؟ آخر هزینت توی کوثر چقد شد راضی بودی از خدماتش؟ راستی اسم بیمه تکمیلیتون چیه چقد از هزینرو پرداخت کرد؟

سلام عزیزم حالت خوبه؟ نی نی گلت چطوره به سلامتی زایمان کردین آره؟ آخر هزینت توی کوثر چقد شد راضی بود ...

سلام عزیزم..ببخشید دیر جوابتو دادم

یه مدت نیومدم سایت

4و خورده ای گرفتن ازمون..یک و ششصد برداشتن یقیشو واریز گردن به حساب

بیمه تکمیلی رازی کارکنان دولت

2738
سلام عزیزم..ببخشید دیر جوابتو دادم یه مدت نیومدم سایت 4و خورده ای گرفتن ازمون..یک و ششصد برداشتن ی ...

خواهش عزیزم منم 37 روزه نی نیم بدنیا اومده تو کوثر واقعا همه چیز عالی بود بخصوص اینکه از اول تا الان خدارو شکر هیچ دردی حس نکردم از بس پزشکم خوب بود هرکی دید منو میگفت سزارینی این مدلیشو ندیدم😂

عزیزم من اول خرداد  کوثرعمل کردم بیمه تکمیلی دانا داشتیم چون سزارین دومم بود صد و پنجاه تومن بود .ولی مخیط خوب .انکانات مسخره بدتر از همه کادر درمانی ناشی ..

خدایا من از تو راضی ام تو هم نادیده بگیر .
کوتر  کادر درمانیش مسخره و ناشیه

واسه من دکترم فرهنگ بود 37 روز پیش کوثر عمل کردم همه چبز عالی بود نمیدونم چرا شما راضی نبودین! بیمارستان جدیدش رفتین شمام؟

خواهش عزیزم منم 37 روزه نی نیم بدنیا اومده تو کوثر واقعا همه چیز عالی بود بخصوص اینکه از اول تا الان ...

خدا رو شکر 

خیلی عالی بود منم دکتر دارابی بودم

والا نوار بهداشتیمو هم عوض میکردن خدا خیرشون بده

2706