2726
عنوان

واقعا جنین 8 ماهه زنده نمیمونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 30002 بازدید | 60 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دروغه گلم بچه ی دوستم وزن پسر عمه ی شوهرم هردو 34 هفته یعنی تو 8ماه زایمان کردن وبچه شون موند

حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی
2728
دختر من ۲۶هفته به دنیا اومد.یعنی ۶ماه و ۶روزاما متاسفانه بعداز دوماه فوت کرد😔😔😔

وااای چه وحشتناک بعداینکه بهش عادت کردی.

حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی
خداخودش میدونه که چی کشیدم تو اون دوماه .از فوتش ۸ماه میگذره اما هنوز افسردگیم خوب نشده😢😢😢😢

عزیزم خدا صبرت بده 

دختر من ۲۶هفته به دنیا اومد.یعنی ۶ماه و ۶روزاما متاسفانه بعداز دوماه فوت کرد😔😔😔

پسرمنم همینطورمنم داغونم واقعا سخته ولی چرا دوماه پس موند؟چه مشکلیپیدا کرد؟کدوم بیمارستان

من و دوتا داداشام و تمام ۱۸ تا پسرخاله ام ۸ ماهه به دنیا اومدیم . رحم مادرم و خاله هام کلا نمیتونه جنین رو بیشتر از ۸ ماه نگه داره . امیدوارم من اونجوری نباشم😓

تو به تحریک فلک فتنه دوران منی . من به تصدیق نظر محو تماشای توام
برای بارداری مجدد اقدام نکردید مشکل ناباروری ندارید؟

نه بعداز عید میخوام دوباره اقدام کنم.اما قبل انبارداری هیچ مشکلی نداشتم بعداز اولین اقدام یک ماه طول کشید که باردار شدم

2706