1874
2079
عنوان

واقعا جنین 8 ماهه زنده نمیمونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14748 بازدید | 60 پست
دختر من ۲۶هفته به دنیا اومد.یعنی ۶ماه و ۶روزاما متاسفانه بعداز دوماه فوت کرد😔😔😔

دختر وپسر منم همینطور😢😢😢

خدا جونم ممنون که بازم فرشته هامو بهم برگردوندی.خودت مراقبشون باش
دختر من ۲۶هفته به دنیا اومد.یعنی ۶ماه و ۶روزاما متاسفانه بعداز دوماه فوت کرد😔😔😔

سلام خانومی من دخترم ۲۹هفته به دنیا اومده و الان ۲۰روزه تو دستگاهه.شما چرا بچتون بعداز ۲ماه فوت شد؟آخه ۲ماه خیلیه.مشکلش چی بود 

منم هفته ۲۸کیسه ابم پاره شد بستریم کردن تارسیدم ب۲۹هفته و سه روز.بعدافتادم روخونریزی وسزارین شدم.دخترم بیست روز تودستگاه بود امابعدازبیست روز فوت شد.الان داغونم ویه ماه گذشته

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

وقتی بدنیا اومد خیلی خوب نفس میکشید بدون اینکه ماسک اکسیژن بهش وصل کنن اما یکبار موقعی که پرستارها ب ...

خیلی ممتاسفم واقعا درکت میکنم منم دلم برای نی نی ام تنگ شده

2064
[QUOTE=49990778]منم تو هفته ۳۵ بچه تو شکمم مرد و سز شدم الان ۵ ماه واییییی خدای من منم 20مرداد زایم ...

نمیدونم من هم دارمم تو نینی سایت میگردم ببینم کسی هست با شرایط من باردار شده باشه

نفسم ،هم نفسم؛هر نفسم فدای تو
2032

من دو تا بارداریم طبق تقویم چینی هم نی بود که میخواستم الانم طبق اون از ۱۱ دی تا ۱۱ بهمن باید اقدام کنم تا جنسیت مورد نظرم بشه اما شش ماه من ۱۲ بهمن کامل میشه نمیدونم چکار کنم

نفسم ،هم نفسم؛هر نفسم فدای تو
من دو تا بارداریم طبق تقویم چینی هم نی بود که میخواستم الانم طبق اون از ۱۱ دی تا ۱۱ بهمن باید اقدام ...

نه اقدام کن بابا حالا سر یه ماه بیست روز ولش کن فرصت از دست نده من بعد از سه ماه نزدیکی کردم بدون جلوگیری ولی خب خیلی جدی جدی نه ولی نشده همچنان

2104
1718