2091
2079
عنوان

واقعا جنین 8 ماهه زنده نمیمونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14749 بازدید | 60 پست
خداخودش میدونه که چی کشیدم تو اون دوماه .از فوتش ۸ماه میگذره اما هنوز افسردگیم خوب نشده😢😢😢😢

عزیزم خدا صبرت بده 

به هرچه خواسته ام رسیده ام بااعجاب به رویدادهایی که شگفت زده ام میکند مینگرم وخدارا شکرفرزندانم درسلامت کامل وزیبایی کامل و هوش کامل واخلاق خوشند ودر طرح الهی زندگیشانند شکلات بعدی زندگیم رادریافت کردم آنچه خدایم میداندبه زودی به من میدهد لایقش هستم وحسم همیشه خوب وشاکرم.همه دوستم دارند وبامن عادلندرویدادهای آینده هرروز بیشتر از دیروز لبم را به خنده باز میکند وخدایا شکرت که به خواسته هایم رسیده ام.من خواستم وتو اجابت کردی دعا کردم وپشت در گذاشتی فرزند عزیزکائناتم وکائنات هر چه بخواهم میدهد خواسته ودعاهایم پرثمر به من باز میگردد  من مغناطیس بدون مقاومت هستم وبهترینهارا به سوی خود جذب کرده ام خداوند پشتیبان وحمایت گرمن است چتر او برسر من وفرزندانم است پس بهترینها درانتظار ماست شکر که درفراوانیم وزندگیم خوب است شکر که از لحاظ مادی تامینم شکر که خانه ای بزرگ وزیبادارم که از آن خودم است تا قبل از اتمام بهار 1400آنچه میخواهم از خدا میگیرم ومژده ی آن را به دوستدارانمان میدهم.درهمه ی راهها خدارامیشناسم ویقین دارم راه را هموارمیکند.من پذیرنده ی خوبی هستم وسپاس میگویم .من فردی موفق هستم هرچه خدابخواهد همان میشود روز به روز معجزات خوبتری از خدایم میبینم خوشیها یکی پس از دیگری برایمان اتفاق می افتد سحرگاه شگفت انگیزآمده من درپناه خدایم واو هرگز دیرنمیکند.خدایا تا بینهایت سپاسگذارتو وعاشق تو هستم.ای براورده کننده ی حاجات تو تنها حمایت گر وپشت وپناه من وفرزندانمی و برای انسان تو بسیار کافی هستی. تورا دارم ودارای جهانم میدانم بینهایت دوستم داری بگذار شادی فرزندانم راببینم. قدرت جذب من هر روز بیشتر میشود وثروت های بینهایت الهی که حق من است به سویم از هرطرف سرازیر شده است و من به کرات شاهد معجزات خدا ووجود خدایم درزندگیم هستم.مقاومت وتقلا نمیکنم تاراه دریافت خواسته هایم باز باشد.همیشه برنده بوده وهستم.خدایا چگونه شکرت کنم به خاطر کادوی دومم.من وفرزندانم هر روز سالمتر وزیباتر و ثروت مند تر وبا اعتماد به نفس تر وجوانترودوست داشتنی تر هستیم.فقط انسانهای خوب سر راهمان هستند وبهترین تصمیم ها را میگیریم وخوش شانسیم واز هر طرف به زندگیمان خیر وبرکت وو عشق ومحبت وثروت وسلامت سرازیر میشود خدایا به خاطر سفرهای خارج ایرانمان شکرت.

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

دختر من ۲۶هفته به دنیا اومد.یعنی ۶ماه و ۶روزاما متاسفانه بعداز دوماه فوت کرد😔😔😔

پسرمنم همینطورمنم داغونم واقعا سخته ولی چرا دوماه پس موند؟چه مشکلیپیدا کرد؟کدوم بیمارستان

2077

من و دوتا داداشام و تمام ۱۸ تا پسرخاله ام ۸ ماهه به دنیا اومدیم . رحم مادرم و خاله هام کلا نمیتونه جنین رو بیشتر از ۸ ماه نگه داره . امیدوارم من اونجوری نباشم😓

تو به تحریک فلک فتنه دوران منی . من به تصدیق نظر محو تماشای توام
برای بارداری مجدد اقدام نکردید مشکل ناباروری ندارید؟

نه بعداز عید میخوام دوباره اقدام کنم.اما قبل انبارداری هیچ مشکلی نداشتم بعداز اولین اقدام یک ماه طول کشید که باردار شدم

2032
پسرمنم همینطورمنم داغونم واقعا سخته ولی چرا دوماه پس موند؟چه مشکلیپیدا کرد؟کدوم بیمارستان

وقتی بدنیا اومد خیلی خوب نفس میکشید بدون اینکه ماسک اکسیژن بهش وصل کنن اما یکبار موقعی که پرستارها بخش شیر میدادن باسرنگ شیر پرید توی ریه ش و خونریزی ریه کرد بعدازاون دیگه بدحال شد و تایک ماه مدام به اکسیژن وصل بود بعدشم ایست تنفسی کرد.بیمارستان بقیه الله بودم

2104