2737
2734
عنوان

کسی پودر لیدی میل میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 101326 بازدید | 60 پست

لیدی مقوی کننده شیره تقریبا میشه بهش گفت شیر خشک مادر همونجوری که شیر خشک بچه رو تپل میکنه لیدی میل مادزو تپل میکنه ک شیرشو زیاد و مقوی در کل خوبه اگه حساسیتی روی اندامت نداشته باشی من زمان شیردهی میخوردم و بی نهایت چاق شده بودم

انسان موجودیست که زیاد موجود نیست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین من فقط اومدم اینو بگم برم دکتر من نزاشت بخورم گفت به خاطر این که پایه اش بر شیر گاوه باعث خراشیدگی و مشکلات روده جنین میشه نه تو بارداری و نه شیردهی نخور اما زن داداشم خورد مدام تو پوشک بچش خون بود دکتر بهش گفت نباید میخوردی اینو قبلا هم تو نینی سایت البته قدیما دوستان تایید کردن هر طور حالا صلاح میدونی

2728
به جاش به نظرم کله پاچه قلم  مغزها و ماء الشعیر و اینا بخور که تو وزن گگیری بهترن و مطمئنی

ماشعیر خیلی میخورم ولی طعم دار کلاسیکشو نمیخورم تاثیر داره یعنی؟؟یا حتما بتید کلاسیک بخورم

منم تو بارداری خوردم من چون برعکس بقیه تو بارداری وزن کم می کردم خوردم. خیلی تاثیر داشت الانم یه قوط ...

سلام عزیزم منم شرایط شما رو دارم و وزن کم میکنم و کلا اشتهای غذا ندارم.پودر رو وزن بچت تاثیر داشت؟ممنون میشم جوابمو بدی

سلام عزیزم منم شرایط شما رو دارم و وزن کم میکنم و کلا اشتهای غذا ندارم.پودر رو وزن بچت تاثیر داشت؟مم ...

چند وقتته عزیزم?

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
2738

سلام به همگي

منم هفته ٣٢ هستم 

دكترم به خاطر وزن گيري ني ني بهم ليدي ميل داده

تا الان نصف قوطي خوردم

ولي ببخشيد شديدا بيرون روي و اسهال و نفخ ميگيرم

حالا نگرانم ني ني هم كه بدنيا بياد مثل من بشه

به نظر شما تاثير داره؟

خودم فكر ميكنم همين نصف قوطي كه خوردم كافي باشه و ديگه نخورم

دكترم فقط يك قوطي واسم تجريز كرده بود

2706