2737
2734
عنوان

💪کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها شعبه ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 167216 بازدید | 21932 پست

منم کالریم ۶۷۲ تا شد امشب با ۵۰ دقیقه تردمیل😎 من هر چهارشنبه آریانا جون وزنمو میگم که حواسم باشه که پرخوری نکنم هرهفته بگم خیلی بهتره برام حالا فردا وزن میکنم ببینم چند شدم ،البته روز دومه عادت ماهانمه ولی میگم . راستی من توو اقدامم حلقه بزنم مشکلی داره؟؟؟؟؟ فقط تردمیل بزنم؟؟؟؟؟ حلقه خطرناکه برام؟؟؟

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

سلام،اریانا جان،خوبی؟بردیا خوبه

اگه امکانش هست وزن منم وارد کن،دیروز صبح وزن کردم ۷۳،۲۰۰

البته حال روحیم ازدیروز خرابه ،اینقد عصبی بودم نفهمیدم چی میخورم ،کالریمو خیلیییی بالا بستم ،وزنمم لابد اضاف شده، اگه بشه تااخر ماه میخوام بشم ۷۰، 

امروزم اگه بشه فستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام،اریانا جان،خوبی؟بردیا خوبه  اگه امکانش هست وزن منم وارد کن،دیروز صبح وزن کردم ۷۳،۲۰۰ الب ...

تمبر هندی بیا دیگه چند وقت نبودی 

سلام صب همتون بخیر و شادی 

یه کف نان سنگک با یه کوچولو  پنیر و جعفری

2728

ﺭﻭﺯﻫﺎﯼِ ﺭﻓﺘﻪ

ﺑﻪ ﭼﻮﺏ کبریت‌هایِ ﺳﻮﺧﺘﻪ می‌مانند؛

ﻫﺮ ﮐﺎﺭﯼ می‌خواهی ﺑﮑﻦ،

ﺁن‌ها ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺭﻭﺷﻦ نمی‌شوند

ﻓﻘﻂ ﺳﯿﺎﻫﯽِ ﺁن‌ها ﺩﺳﺘﺖ ﺭﺍ ﺁﻟﻮﺩﻩ می‌کند…

ﺭﻭﺯﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﯿﻬﻮﺩﻩ ﻧﺴﻮﺯﺍﻥ،

زندگی را رنگی تازه بزن…

صبح بخیر زندگی ❤️

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
سلام،اریانا جان،خوبی؟بردیا خوبه  اگه امکانش هست وزن منم وارد کن،دیروز صبح وزن کردم ۷۳،۲۰۰ الب ...

سلام عزیزم خوبیم خداروشکررر ...

تو چطوری؟؟؟

چرا عزیزم حالت خوب نیس ؟؟؟؟

وزن جدیدتم مبارکههههه😍😍😍

تونستی بیشتر سر بزن اینجا ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
منم کالریم ۶۷۲ تا شد امشب با ۵۰ دقیقه تردمیل😎 من هر چهارشنبه آریانا جون وزنمو میگم که حواسم باشه که ...

باشه ملکه جون هر هفته بگو 😘😘😘

آره عزیزم تو اقدامی اصلا حلقه نزن ، ان شاءالله باردارم شدی سه ماه اول ورزش نکن اصلا ...

عزیزدلم انشاالله بازم بارداری میشی یه نی نی سالم و خوشگل بدنیا میاری...والا نمیدونم چم شده شوهرم بدم ...

خب عزیزم وقتی اینجوری شما صبحانه بخور ، دیگه نهار نخور تا غروب که همسرت میاد باهم بخورید که شامتم حساب شه 

2738
باشه ملکه جون هر هفته بگو 😘😘😘 آره عزیزم تو اقدامی اصلا حلقه نزن ، ان شاءالله باردارم شدی سه ماه ...

آهان پس نباید بزنم الان اگه تووو عادت ماهانم بزنم که مشکل نداره ؟؟؟ یعنی پیاده روی با سرعت معمولیم رووو تردمیل ۳ ماهه اول ایراد داره؟؟؟؟؟ فکر میکردم تردمیل و همیشه میشه بزنم😐

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
آهان پس نباید بزنم الان اگه تووو عادت ماهانم بزنم که مشکل نداره ؟؟؟ یعنی پیاده روی با سرعت معمولیم ر ...

راستی آریانا جان یه سوال شما کیست داشتی یا نه؟؟؟؟ بعد چند ماه طول کشید تا باردار شدی عزیزم؟؟؟؟

آهان پس نباید بزنم الان اگه تووو عادت ماهانم بزنم که مشکل نداره ؟؟؟ یعنی پیاده روی با سرعت معمولیم ر ...

آره عزیزم تو پریودی هم نباید حلقه بزنی ...

تو سه ماهه اول چون هنوز جای بچه سفت نشده بهتره که هیچ ورزشی نداشته باشی ، هروقت مطمئن شدی که بارداری دیگه ورزش و بزار کنار تا سه ماه ، بعدش اگه دکترت تشخیص بده میتونی پیاده روی و اینا داشته باشی ...

بعد من کیست تو بارداری گرفتم انگار ولی خودبخود بعد یه ماه از بین رفت ، من همون ماه اول باردار شدم ولی خب اقدامم منظم بود یعنی یه روز درمیون از روز ده سیکلم تا ۲۲ سیکلم ...

کالریه من تا الان ۱۰۱ 

صبحانه : ۱۰۰ گرم شیر + ۲ عدد خرما

2706