2726
عنوان

💪کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها شعبه ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 167191 بازدید | 21932 پست

من امشب با ٨٢٠ بستم

ورزشم يك ساعت پياده روي كردم 

فقط پريود شدم اشتهام زياد شده 

امروز از ٨٢٠ تا فقط ٦٠٠ تاش واسه ناهارمه بقيش واسه ميوه و شير

شامم دوتا خيار خوردم با يه سه قاشق ماست كم چرب

خودم تعجب كرده بودم بعد فهميدم علت ماجرارو كه چرا اينقد دلم غذا ميخاد 

شبتون بخيييير عزيزاي دل❤️❤️❤️

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
بچه هااااا به طور خیلی شگفت انگیزی من اصلاااا تو مسافرت وزن اضافه نکردم😳😳😳 میشه ؟؟؟؟؟ البته قبل ...

خداروشكر آريانايييييي

ديدي اينجور موقع ها انگيزه ي آدم بيشتر ميشه 

پيش به سوي ٦٠ انشاءالله💪💪💪💪💪

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آره واقعا زهراااا😍😍😍

باورم نمیشد هی به شوهرم میگفتم تو بیا برو رو ترازو فکرکنم خرابه آخه وزن منو همون وزن قبلی نشون میده😂😂😂

آخه منم اونجا برنج اصن نخوردم فقط دروغ نگم شیرینی زیاااد خوردم ، بعدم خب شیر که میدادم ، عروسی هم که رقصیدم ، کارم که میکردم ، مریضم که شدم😅😅😅

همه دست به دست هم داد تا اضافه نکنم ...

آره عزیزم ان شاءالله هدفم ۶۰ ، ولی دیگه وقت تعیین نمیکنم و عجله نمیکنم چون اینجوری روح و روانمو خیلی درگیر میکنه ، همین الانم هیکلم خوبه خدایی ولی خب دوس دارم برم زیر ۶۰ 

ولی تمام سعیمو میکنم

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
آریان جان و همه دوستان گلم . منم هستم. امروز پیش دکترم بودم برام آز خون نوشته که شنبه انجام بدم. انش ...

خوش اومدی سعیده جون

قد و وزن و وزن هدفت و بگو وارد کنم گلم 

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

سلام. من تادیشب خوب بستم ولی ازامان ازشب 

پریودی دردناک دیوانم کرد دوتا نون خامه ای خوردم. و دیگه نشمردم شام هم نخوردم دیگه

یکمی سرم شلوغه ازمون هم دارم نمیتونم بیام  هروقت بتونم میام عزیزان👄👄 

آبانماهیم؛؛؛ مامانِ نامی🙍‍♂️
سلام عزیزم ، شرمنده من دیدم ولی بسته ام تموم شد نتونستم جواب بدم ، والا منم پنیر معمولی وارد میکنم😂 ...

سلام فدای سرت عزیزم باشه ببهش دیرجوااب مییدم🙈

آبانماهیم؛؛؛ مامانِ نامی🙍‍♂️
سلام فانوس گلم دلم براتون خیلی تنگ شده. دیشب نشستم این چند صفحه آخر رو خوندم به یاد قدیما😍

قربونت برررم من😘

منم دلم براتون تنگ شد عزیزززم💖💙💖

ه...ییییی یااادش بخیررر  

خیلی خوشحال شدم دوباره دیدمت عزیزدلم😘💖

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲

سلام ب دوستای گل و گلاب خودمممم💖💙💖

روز زیباتون بخیر و مهدوی🌷🌷🌷

دیروزمو با ۱۱۰۰بستم

ص:نون۸۰+تخم مرغ۷۰+گردو۶۰

میوه۱۴۰

ن:نون۵۰+پوره سیب زمینی۱۵۰+سبزی خوردن+گردو۳۰

م و:میوه۷۰

ش:برنج۱۰۰+کبلب۳۰۰+دوغ۵۰

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
بچه هااااا به طور خیلی شگفت انگیزی من اصلاااا تو مسافرت وزن اضافه نکردم😳😳😳 میشه ؟؟؟؟؟ البته قبل ...

آفرررین مدیر جونی👌😘

ایول داری بخدا👍👏

آریان جان و همه دوستان گلم . منم هستم. امروز پیش دکترم بودم برام آز خون نوشته که شنبه انجام بدم. انش ...

انشا۶الله عزیزم

خوشحال میشیم بازم کنار هم باشیم عزیزدلمممم😘💖💙

سلام. من تادیشب خوب بستم ولی ازامان ازشب  پریودی دردناک دیوانم کرد دوتا نون خامه ای خوردم. و د ...

انشا۶الله تو آزمونت موفق شی عزیزم🙏

سعی کن بیای گزارش بدی دوستممم💖💙

2706