2703
2553
عنوان

💪کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها شعبه ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 167155 بازدید | 21932 پست
فدات گلم . با کمک و انگیزه دادن شما دوستان مرحله اول رو گذروندم حالا باید به وزن هدف دوم یعنی وزن طب ...

ان شاءالله عزیزممم

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
سلام عزیززززم😘😘😘 قبول باشه نذریتون انشا۶الله🙏 محتاج دعاتم زهرایی💖💖💖

فداي تو بشم عزيزم

اگه قابل باشم دعاگوت هستم 

تو هم منو دعا كن فانوسي

راستي فانوس جوني تهراني؟

اگه تهراني آدرس بدم با همسرتون تشريف بياريد

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از الان بگم من جزو اون بدترین حالتام😂😂😂 آخه عجله ندارم اصن😇

عزیزمممم😁😁😁😁

تو عشقی عشق 

من فقط عجله دارم 😂😂😂

اونم بخاطر اینکه یه کمد لباس دارم ولی واسم تنگه 😅

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

کالری من تا الان ۵۲۷ تا 

امروز اومدم خونه مامانم اینا و آزادم تقرییا ، ناهارم دمپخت گوجه خوردم و ماست ...

ولی شب یه چیز سبک میخورم

عصر هم میخوام برم پیش دوس صمیمیم 😍😍😍😍

2456
عزیزم قبول باشه مراسمتون مارو هم دعا کن ... توام همش کار میکنی 😁

قربونت عزيزدلم 

محتاجم به دعات 

من اگه قابل باشم دعاگوت هستم عزيزم😘

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
قربونت عزيزدلم  محتاجم به دعات  من اگه قابل باشم دعاگوت هستم عزيزم😘

حتمااا هستی عزیزدلم 

حتمااا هستی عزیزدلم 

آريانا جونم شما يادم بود يه جا خوندم تهران نيستي درسته؟

اگه تشريف مياريد آدرسو خصوصي برات بفرستم عزيزدلم

2714
سلام دوستای گل و گلاب خودم🌼🌼🌼🌼 کالری من تا الان ۸۰۰تاس!😯😯😯 نتیجه لوبیا پلو هست 😂

واي واي لوبيا پلو   

تنها غذايي كه نميتونم در مقابلش مقاوت كنم

زهرا جان التماس دعا خیلی دعا کن 

2706