2726
عنوان

💪کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها شعبه ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 167203 بازدید | 21932 پست
من ورزشکارم و استخون درشتم تازه با هفتاد کیلو هیکلی میشم

هرجور خودت صلاح میدونی عزیزم

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
سلان عزیز شما جاری شادی هستید؟

سلام گلم کدوم شادی؟؟؟؟

من اصلا برادرشوهر ندارم 😅

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم کدوم شادی؟؟؟؟ من اصلا برادرشوهر ندارم 😅

اها پ اشتباه گرفتم ببخشیدعشقم😄

کاملترین و ارزون ترین پاورپوینتارو از فروشگاه زیر دانلود کنیدhttp://fan.sellfile.ir حتما یه سربزنید و قیمتارو مقایسه کنید❤پاورپوینتای درخواستی فقط و فقط دوتومن طراحی میشه مهم نیس صفحش چقد باشه.همه ی پاورپوینتا دارای تصاویر ودرصورت نیاز رسانه های دیگر هستن.واقعا برای طراحیشون وقت گذاشته شده وازبهترین مطالب استفاده شده.طراحی ظاهریشم خیلی عالیه مطمئنم مورد پسند دانشجوهای عزیزمون هست❤💜
اها پ اشتباه گرفتم ببخشیدعشقم😄

خواهش میکنم گلم😁😁😁

2728

سلام خوشگلا

خوبيد ؟؟؟

من يه چند روزي درگير مهمون داري و آزمون آيين نامه رانندگي بودم كه حسابي سرم شلوغ بود

انشاءالله همتون خوب باشيد 🙏🙏

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

سلام من دو روز عروسي و مسافرت بودم زياد رعايت نكردم ورزش هم نداشتم الان هم پريودم امروز هم باشگاه نرفتم ولي ورزش هاي شكم و رو انجام دادم يه بيوان كورن فلكس خوردم با يه كوچولو شير و يه دونه خرما تا الان 

سلام خوشگلا خوبيد ؟؟؟ من يه چند روزي درگير مهمون داري و آزمون آيين نامه رانندگي بودم كه حسابي سرم ...

سلام عزیزم 

ان شاءالله موفق باشی😛😍😍😍

منم وقت نکردم بیام ، دیروزم مهمونی بودیم تا شب ...

سلام من دو روز عروسي و مسافرت بودم زياد رعايت نكردم ورزش هم نداشتم الان هم پريودم امروز هم باشگاه نر ...

سلام گلم 

اشکال نداره بعد پریودی ورزش و شروع کن 

سلام سلام منم دیگه کلافه شدم تووو این تابستون همش یه جا باید برم نمیشه درست رژیم بگیرم این هفته هم قرار بود بریم سفر دیگه لغو شد منم تنبلی نکردم گفتم هرجور شده این هفته باید ۵ روزشو رژیم شیر و خرما بگیرم اونسری روز سوم شبش یه جا دعوت شدیم اصلا نمیشد نخورم خیلی تدارک دیده بودن زشت بود😐(مدیونین اگه فکر کنین من شکموام)

خلاصه که اگه میخواستم همینجور به پرخوریم ادامه بدم دیگه میترکیدم خیلی چاق شدم این چند وقته اصلا نشد کنترل کنم خودمو خیلی ناراحتم😔 اما از امروز دیگه گفتم ۵ روز رژیم شیر و خرما بگیرم دیگه ۳ کیلو کم کنم بعدشم کالری شماریمو دیگه مراعات کنم تا بتونم برگردم به دوران اوج خودم😐 امروز کالریم ۲۱۸ تا شد با ۳۵ دقیقه تردمیل و ۱۰ دقیقه حلقه و کار با دمبل هم انجام دادم! خداروشکر امروزرژیم شیر و خرما تموم شد! 😎 امیدوارم تا آخر چهارشنبه بگیرم و ۵ شنبه صبح یه وزن خوب روو ترازو ببینم🙏🏻🤦🏼‍♀️

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
سلام سلام منم دیگه کلافه شدم تووو این تابستون همش یه جا باید برم نمیشه درست رژیم بگیرم این هفته هم ق ...

عزیزم ان شاءالله که به هدفت میرسی😍😍😍

عزیزم ان شاءالله که به هدفت میرسی😍😍😍

مرسی عشقم❤️❤️😍 گل پسرت خوبه؟؟؟؟

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

یه ماچه گنده بکنش از طرف من😍😍😍😍

یه ماچه گنده بکنش از طرف من😍😍😍😍

خداروشکررر خوبه گلم 😍

حتمااا خاله جونش😘😘😘

2706