2737
2734
عنوان

💪کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها شعبه ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 167216 بازدید | 21932 پست
آریانای عزیزم تو چطوری  گل پسرت خوبه منم وزنم همون ۶۲ نگه داشتم   این ماه اقدام میکنم گل ...

سلام عزیزم خوبیم شکررر تو خوبی؟ دخترای گلت خوبن؟

عزیزم ان شاءالله که اول بچت سالم باشه بعدم یه گل پسرررررر 😍😍😍

عزیزم من گرمیجات زیاد خوردم خرما و عسل و ... تو پریودیم معجون درست میکردم شیر و موز و عسل و خرما و کنجد و مغزیجات هم خودم میخوردم هم شوهرم ، چیپس و اینا زیاد خوردم ...

ولی باید از سه ماه قبل تحت رژیم باشیااا ، کاش اگه خیلی واستون مهم بود میرفتی دکتر رژیم میداد

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
سلام عزیزم خوبیم شکررر تو خوبی؟ دخترای گلت خوبن؟ عزیزم ان شاءالله که اول بچت سالم باشه بعدم یه گل پ ...

سلام گلم 

ممنون فدات شم شنیدم میگن  لبنیات مثل شیر و پنیر و ماست خوب نیس 

بعد چه غذاهای گرم هست اجی ؟

چیپس مغازه منظورته اجی ؟  از میوه جات چیا بخورم 

من هر چی سرچ میکنم چیزی سر در نمیارم گفتم از تجربیات تو بپرسم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام گلم  ممنون فدات شم شنیدم میگن  لبنیات مثل شیر و پنیر و ماست خوب نیس  بعد چه غذ ...

آره عزیزم یه مدت لبنیات نخورید اصن 

آره چیپس معازه که پتاسیم داره ، موزم خوبه 

والا من غذای خاصی نخوردم ، ولی تو نت زده بود چیا بخوریدا یه سرچ کن

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
سلااام دوستااان منم خودم و پسرم سرما خوردیم اعصاب ندارم 🤭🤭🤭 این ویروسه لعنتی هم به آدم استرس می ...

آریاناجونی انشالله هرچ زودترخوب بشین

واقعااااین ویروس لعنتی خییلی استرس زاشده

من که ازترس دخترمونفرستادم مدرسه

خدوندا‌:آرامشی عطافرماتابپذیرم آنچه راک نمیتوانم تغییردهم شهامتی تاتغییردهم آنچه راک میتوانم ودانشی که تفاوت این دورابدانم آمییییین
2728
آریاناجونی انشالله هرچ زودترخوب بشین واقعااااین ویروس لعنتی خییلی استرس زاشده من که ازترس دخترمونف ...

ممنون عزیزم ،

خودم بهترم ولی پسرم سرفه میکنه و آبریزش داره دیگه ...

خوب میکنی نفرست اعلام کردن واسه غیبتا هیچ مشکلی نداره فعلا هم که مدارس تعطیله کلا ... 

ممنون عزیزم ، خودم بهترم ولی پسرم سرفه میکنه و آبریزش داره دیگه ... خوب میکنی نفرست اعلام کردن واس ...

واقعاابچه کوچیک سخته مواظبش باش

آره اینجاامروزظهراعلام کردن تعطیله

خدوندا‌:آرامشی عطافرماتابپذیرم آنچه راک نمیتوانم تغییردهم شهامتی تاتغییردهم آنچه راک میتوانم ودانشی که تفاوت این دورابدانم آمییییین
واقعاابچه کوچیک سخته مواظبش باش آره اینجاامروزظهراعلام کردن تعطیله

قربونت حتمااا 🥰🥰🥰

بچه هااااا چرا نیستین آخهههههه 🤕🤕🤕

2738

سلام بچه هاخوبین ؟؟کجایین؟؟

من هم همچنان رعایت میکنم ولی میترسم رژیم بگیرم بخاطراین ویروس لعنتی میگن بدن بایدقوی باشه

کاشکی تموم بشه هرچ زودترازبس استرس داره 

سلام بچه هاخوبین ؟؟کجایین؟؟ من هم همچنان رعایت میکنم ولی میترسم رژیم بگیرم بخاطراین ویروس لعنتی میگ ...

سلام عزیزم من نیز همینطور 🙄🙄🙄

ان شاءالله که سلامتی باشه حالا یه مدت رژیم نمیگیریم فقط رعایت میکنیم اضافه نکنیم ...

من دیگه باشگاه هم نمیرم تا ان شاءالله بعد عید ...

ولی بتونم تو خونه ورزش میکنم ...

شیره و ارده و خرما بخورید 

سوپ جو بخورید 

دمنوش های زنجبیل و آویشن و پونه و نعنا و زعفرون بخورید نبات بخورید با چاییتون

فلفل و ترشی و اینا بخورید با غذا

قلم گاو بریزید تو غذا و ...

ان شاءالله که هرچه زودتر این ویروس ریشه کن شه 🤲🤲🤲

چرا نمیاید اینجا دوست جونااااااا

سلام کجاییدبچهااا

نکنه سایت هم کرونایی شده؟!!😉😎

سلام کجاییدبچهااا نکنه سایت هم کرونایی شده؟!!😉😎

سلام عزیزم 

آره فکر کنم همینطوره 😁😁😁

البته خب الان کسی هم دل و دماغ نداره واقعاااااا

سلام عزیزم  آره فکر کنم همینطوره 😁😁😁 البته خب الان کسی هم دل و دماغ نداره واقعاااااا

سلام آره واقعااااا خیلی شرایط بدشده 

بااینکه توخونه ایم ولی خیییلی داغونمون کردهذهمش بااسترس داره میگذره

بخدامن که جرات نمیکنم خریدای لازمه خونه روهم انجام بدم خودم که بیرون نمیرم ولی همسرمم که میگه چی میخای براخونه میگم هیچی ولی آخرش چی میشه همش فک میکنم ی کسی عطسه کرده روجنساومیوه ها

خدابهمون رحم کنه زودترتموم بشه وسلامت باشیم

سلام آره واقعااااا خیلی شرایط بدشده  بااینکه توخونه ایم ولی خیییلی داغونمون کردهذهمش بااسترس د ...

ان شاءالله که زودتر تموم شه این وضعیت 🙏🙏🙏

ماهم همش خونه ایم اصلا دوس ندارم برم بیرون 😥😥😥

2706