2726

سلام کسی از دوستام هست ؟  بلاخره تونستم بیام سایت ... الان دختر گل من سه ماهشه ... با آرزوی مادر شدن همه منتظرا .... 😘

منتظر نی نی هستی؟ خسته ای؟ نا امیدی؟ حتما اینجا رو بخون ... http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1610592&PageNumber=1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام مادر دلتنگت بودم 

چقدم فحشت دادم گفتم اااااا رفت که رفت دختره چش سفید بی معرفت 

خدا رو شکر عکسشو بزار حتما

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
سلام اي جانم  مبارك باشه شيگولي جان😍 اون دوستتون كه قرار بود بيان زايمان خونتون رو پيچوندين ...

😂😂😂😂😂بهمن پارسال بود 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
 سلااااااام شیگولی ..من تورو یادمه اما تو محاله منو یادت بیاد .....تاپیکم زدم واست که یادت بخ ...

آره فقط خاطرات شماله که ادم محاله یادش بره  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
 سلااااااام شیگولی ..من تورو یادمه اما تو محاله منو یادت بیاد .....تاپیکم زدم واست که یادت بخ ...

اوا سلام خوبی 

نگرانت بودم 

2706