2737
2734
عنوان

کمک به زلزله زدگان

245 بازدید | 24 پست

سلام دوستان هممون حداقل چند دست لباس بلا استفاده داریم یا خانومایی که بچه دارن لباس زیاد دارن که دیگه استفاده نمیکنن بجای انبار کردنشون اونارو بدیم به زلزله زدوان مخصوصا لباس گرم  که واقعا تو این شبای سرد به دردشون میخوره شرایطشون خیلی سخته😔😔😔😔

مریم هستم 😘بعضی موقع بایدبدبودتا بفهمن خوب بودن وظیفه نیست 😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا براي مسؤولين متاسفم ميرن كربلا صد تا موكب ميزنن خوب حالا برين دهتاشو تو مناطق زلزله زده كشور ب ...

عزیزم من رفتم پیاده روی اربعین اونی ک یه سری مسئولین می‌زدند جیب ما بود نه موکب. موکب رو مردم می‌زدند 

واقعا براي مسؤولين متاسفم ميرن كربلا صد تا موكب ميزنن خوب حالا برين دهتاشو تو مناطق زلزله زده كشور ب ...

برای تاسف همیشه وقت هست فعلا همه باید کمک کنیم 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2738

اونکه مردم موکب زدن و حدود بیست روز قبل اربعین انجام شده بود یه شبه نمیشه اون کار رو اونجا انجام داد 

ببينيداوناهم تاهمين چندروزپيش همين زندگيه ماياحتي بهترازماروداشتن والان اين اتفاق واسشون افتاده هيچكس ازفرداي خودش خبرنداره ممكنه روزي هم مابه كمك نيازداشته باشيم پس خواهش ميكنم ازتون دست روي دست نزاريدوفقط نظاره گرنباشيدبه بچه هاي خودتون نگاه كنيدوياداون بچه هابيفتيد...

به قول استارتركه گفت لااقل لااقل لباساوپتوهايي روكه بلااستفاده داريدوبديد

فقط خداکنه کمکها ادامه داشته باشه چون فعلا خونه ای درکارنیست مردم قراره زمستونو کجا بگذرونن خدایا

مردم ایران همیشه بودن و هستن اینبارم مثل وقتای دیگه کم نمیارن 

اونکه مردم موکب زدن و حدود بیست روز قبل اربعین انجام شده بود یه شبه نمیشه اون کار رو اونجا انجام داد ...

هركاري شدنيست عزيزم ما براي زلزله تمامي امكاناتو داريم سازمان مقابله با بلاياي طبيعي كه تمام مواد غذايي و كلا موارد مورد نياز در مواجعه با زلزله رو انبار ميكنن هر شش ما يكبار هم مواد غذايي رو با مواد غذائي جديد عوض ميكنن تا در زمان زلزله امادگي كامل داشته باشن پس نگران نباشيد اگه مسئولين بخوان يك شبه ميتونن همه كار بكنن

ببينيداوناهم تاهمين چندروزپيش همين زندگيه ماياحتي بهترازماروداشتن والان اين اتفاق واسشون افتاده هيچك ...

شرایطشون خیلی سخته بی خانمان داغدار فکر کردن بهش آدمو دیوونه میکنه 😔😔😔😔😢😢😢

هركاري شدنيست عزيزم ما براي زلزله تمامي امكاناتو داريم سازمان مقابله با بلاياي طبيعي كه تمام مواد غذ ...

به قول دوستان کاریه که شده، تاسف خوردن فایده نداره با کمک های ناچیز حداقل یه گوشه از دردشون رو کم کنیم 

2706