834
648

دارم به زلزله زده ها فکر میکنم😢😢 به اونا که همه چیزشون از بین رفته۰ چقدر زندگی الکی و پوچه۰ یه عمر خون دل بخوری خونه بخری خونواده تشکیل بدی زندگی جمع کنی بعد در عرض چند دیقه همه اش نابود شه😯😯

از اونورم به زندگی خودم و خونواده ام فکر میکنم ۰ هیچ ایده ای ندارم که قراره چی پیش بیاد۰ کاش اونا شاد باشن منم با شادیشون شاد شم🙏🙏🙏

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

هیییی خانومای کارشناس رو دست خوردم کسی که میگفت دوسم داره منم دوسش داشتم یوفعه سرد شد و فاصله گرفت و ...

غصه نخور عزیزم دنیا بالا پایین زیاد داره😔

خدایا چی میشه یه نگاهی هم به ما بکنی
771
هیییی خانومای کارشناس رو دست خوردم کسی که میگفت دوسم داره منم دوسش داشتم یوفعه سرد شد و فاصله گرفت و ...

میخام نشه بدم میاد از این ادما وابسته میکنن میرن پی کارشون 

هر کس به اندازه ضربه هایی که خورده،تنهاییشو محکم تر بغل کرده.

دلم برا کسایی که الان تو سرما آواره ی و بیخانمان شدن و عزیزاشون زیرآوار موندن کبابه

یه لحظه خودمونو بذاریم جاشون همه غماتون یادتون میره

هرچه کنی بخود کنی گرهمه نیک و بد کنی
857

من میخوام بچه دارشم ولی شوهرم مشکل داره اما نمیره دکتر خسته شدم نمیدونم چیکارکنم خدایا خدایاکمکم کن

میشه برایه ظهوره امام زمان وحاجته دله منم یه صلوات بدید ،ممنونم 
آهان نامزد کرده؟

نامزد نه ولي استوي اينستاشو مخفيانه ميبينم مطمئنم با كسيه 

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
نامزد نه ولي استوي اينستاشو مخفيانه ميبينم مطمئنم با كسيه 

منم پروشو دیدم با توجه ب شناختی ک دارم شاید نامزد کرده

به امید خدا  من به آرزوم میرسم بی زحمت بگین انشاء الله
584
اگه استوری رو ببینی طرف میفهمه ها عزیزم  از ما گفتن

با اكانت فيك😂

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
851