2726

من این تجربه رو کردم به هیچ عنوان به هیچ کس این نوع ازدواج رو  پیشنهاد نمیکنم

ته دل آدم خالی میشه وقتی میفهمه نفر سوم یه زندگی هست خیلی سخته فقط چند روز به عروسی مونده تازه بفهمی همسرت تورو بخاطر بچش میخواد ولاغیر

سلام بنظر من بزرگترین اشتباه اینه با یه مرد بچه دار ازدواج کنی, البته شاید صددرصد همه مثل هم نباشند اما مرد عاشق بچه‌هاشه و به زن ترجیحش میده و نسبت بهش خیلی تهاجمی و حساس برخورد میکنه با زن جدید, من خودم تجربشو دارم با اینکه من ۲۰سال ازش کوچبکترم دکترا دارم و زیبام اما اون پسرهای بزرگش رو که هفت هشت سال از من کوچیکترن و با ما زندگی میکنند کاملا به من ترجیح میده و خیلی تعصب داره روشون,بخدا من اذیت نمیکنم اما همش بخاطر اونا باهام دعوا میکنه, جرات ندارم بیحوصله باشم یا هرچی, کوچیکترین حرف یا شوخی رو نسبت به اونا, به روم میاره و دعوا مبکنه,بخدا پسرش توروم وایساد اما هیچی بهش نگفت...

اشتباه است نکنید نکنید نکنید نکنید...من اشتباه کردم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من 18سال دارم و با یک مرد 36ساله ازدواج کردم حالا بنا به شرایطی مجبور شدم تن به این ازدواج بدهم.شوهرم 2زن طلاق داده و 2دختر و یک پسر داره،من تو عقدنامه ام شرط کردم بچه ها با من زندگی نکنند،چندماه پیش زن دوم این اقا دخترشو اورد جلو در خونه من ول کرد و رفت و من به شوهرم گفتم نمیتونم نگهش دارم و ما قبلا با هم راجب این موضوع حرف زدیم.شوهرم وقتی این حرفو بهش زدم حسابی با سیخ و شلنگ کتکم زد و منو با لباسام پرت کرد بیرون،کسی از خانواده من نمیدونست که شوهرم 2زن و 3فرزند داره.پدر من فوت کرده و تک فرزندم.بعد از اینکه داییام و پدر بزرگم متوجه شدن نزاشتن من دیگه به اون خونه برگردم.ولی این اقا اومد و التماس کرد.اینم بگم که من شکایت کرده بودم از دستش.حالا اومده میگه من تو دادگاه تعهد میدم که حتی یکبار دیگه کتکت نزم.حالا با این شرایط نمیدونم چیکار بکنم

2728
من این تجربه رو کردم به هیچ عنوان به هیچ کس این نوع ازدواج رو  پیشنهاد نمیکنم ته دل آدم خالی م ...

دقیقا همینطور فقط مارو بخاطر بچه هاشون میخان

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏
سلام بنظر من بزرگترین اشتباه اینه با یه مرد بچه دار ازدواج کنی, البته شاید صددرصد همه مثل هم نباشند ...

خیلی سخته شرایط منم مثل شماس

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏
سلام آی دی جان.باتوجه به اینکه خیلی وقته ازگذاشتن پستت میگذره نمیدونم چه برتوگذشته آیاازدواج کرده ای ...

میشه لطفاً من رو راهنمایی کنید چون من الان تو موقعیت ایشون هستم ، ۲۵سالمه ، مجرد دختر و الان با مردی آشنا شدم که دوساله جدا شده و دوتا بچه داره ، یه پسر و یه دختر ؛ به ترتیب ۶ساله و ۵ساله 

میشه لطفاً من رو راهنمایی کنید چون من الان تو موقعیت ایشون هستم ، ۲۵سالمه ، مجرد دختر و الان با مردی ...

هییییچوقت همچین اشتباهی نکنی تورو خدا.. من جداشده بودم باهمسرقبلیم ده سال زندگی کرده بودم .الان ازدواج کردم همسرم یه بچه دوساله داره خییییلی بده وقتی نیس زندگیم بهشته وقتی میادجهنم. همش ارزو میکنم کاش شوهرم بچه نداشت یا کاش باهاش ازدواج نمیکردم خیلی سخته.همیشه هرچقدم که شوهرت بخادت بازم اون بچش دراولویته. بعداینکه پاای همسرسابقشم همیشه توزندگیت بازه. خواهشااشتباه نکن حیفی توکه مجردی بایکی مث خودت ازدواج کن

الهم صل علی محمد وال محمد

بزرگترین اشتباه زندگی اینه که با مردی ازدواج کنی که بچه داره چون زندگیش فقط اون بچه است خیلی سخت من ازدواج کردم سلامت روانی آدم بخطر میفته الهه هم که باشی بچش که گریه کنه فقط مقصر تویی بچش بزرگ باشه نقشه میکشه به هر طریقی تا پدر ازت بدت بیاد خودتو به قعر جهنم نبر خصوصا اگه بچت هم نشه دیگه بدتر فرزندش میشه خداش من خودمو بدبخت کردم تو رو خدا شما نکنید به حرف این و اون هم گوش نکنید که یک روزی از این شرایط راحت میشی 

2706